କାହିଁକି ବଂଚିଛି ଏହି ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀର ସ୍ୱାମୀ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ

hukoolhiu

ପଇସା ପାଇଁ ମଣିଷ କିଛି ବି କରି ପାରେ ସେ କାହା ଘରେ ଚାକର ରହି ପାରେ ବା କାହାର ପା ବି ଚାଟି ପାରେ  ସେମିତି ବେଳେ ଏହି ଦିନ ରେ ସମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯେଉଂ ଠାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି କି ପଇସା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଧବା ବନେଇ ଦେଇଛନ୍ତି  ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତେବେ ଆମମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ସେ ଏମିତି କରିଛନ୍ତି ,ଭିମିସରଣ ଗୈତମ୍ ଯେକି ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଅଟନ୍ତି ତେବେ ସେମିତି ରେ ବହୁତ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଂ ମାନେ ନିଜର ଅଫିସ୍ କି ବହୁତ ଭଲ ପାଉ ଥିବେ ।thtjaES

ହେଲେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଅଫିସ୍ କଣ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଭଲ ପାଇବା ବି ନାହିଁ । ତେବେ କେବଳ କେତେଟା ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ବିଧବା କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଏଥିରେ ଫାଇଦା ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ କଲ୍ୟାଣୀ ଯୋଜନା ରହିଛି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଯଦି କୈଣସି ଯୁବତୀ ଏହି ଦିନ ରେ ବିଧବା ହୋଇଛି ଏବଂ ତାହାକୁ ଅନ୍ୟ କେହି ସେହି ସମୟ ରେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବେ ତେବେ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ତାହାକୁ 2 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ଏପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଇନକ୍ୟୁାରୀ ପାଇଁ ସେ ହସ୍ପିଲାଟ ରୁ ନିଜରgtyjuykd

ଡେଥ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ବି ବାହାର କରି ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜକୁ ମାରି ଦେଇ ସେହି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପୁଣି ଥରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ନାମ ରେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ତେବେ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ତାଙ୍କର ଅଫିସ୍ ରେ ଏହି କଥା କୁ ସମସ୍ତେ ଡାଉଟ୍ କଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଜାଇ ପୋଲିସ୍ ର କମ୍ପଲେନ୍ ଦେଇ ଥିଲେ ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଏହି ଦିନ ରେ ପୋଲିସ୍ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଇନଭେଷ୍ଟିକେସନ୍ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ବିଷୟ ରେ ଜଣା ପଡ଼ି ଥିଲା , ସେମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରୁ ଥିବେ କେମିତି ଭାବେ ବର୍ତମାନ ସମୟgfgdjfy

ରେ ଲୋକ ମାନେ ଦ୍ୱତୀୟ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଏମିତି ରେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି , ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କର କଣ ରାୟ ରହିଛି ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣେଇ ଦେବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *