ଏହି 4 ଟି ଅକ୍ଷର ରହି ଥିବା ନାମର ଝିଅ କୋଟିଏ ରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଆପଣ ଙ୍କ ନାମ ନାହିଁ ତ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁ ଲୋକ ମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଦୁନିଆଁ ରେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ବନେଇବା ପାଇଁ । ଜାହା ଏହି ପରିଚୟ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ରୁ ମିଳି କିମ୍ବା ସ୍ୱଭାବ ରୁ ଜ୍ୟତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୁନିଆଁ ରେ ଏମିତି କିଛି ଲୋକ ରହି ଥାନ୍ତି ୟେଉଁ ମାନେ ସ୍ୱାଭୀମାନୀ ଏବଂ ସଫା ମନ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେମମିତି ହିଁ କିଛି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବୁ ଯେଉଁ ମାନେ କୋଟିଏ ରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ବା ଏମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଗୁଣ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣା ବୋଲି କହି ପାରିବା   ସେହି ପରି ସେଷ ରେ ରହିଛି L ନାମର ଝିଅ ଏମାନେ ବି ବହୁତ ସ୍ୱାଭିମାନୀ ଏବଂ ଲାଜୁଆ ସ୍ୱଭାବ ର ଏମାନେ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ଏମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ଛୋଟ ଛୋଟ କାମ ରେ ହିଁ ବହୁତ ଖିୁସୀ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏହି ମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ ଚାଲି ଚଳନ ଏମିତି ଭଲ ହୋଇ ଥାଏ କି ଏମାନଙ୍କର ଟିକିଏ ବି କ୍ଷ୍ମଣ ବାହାର କରି ହେବ ନାହିଁ । T ନାମ ର ଝିଅ ଏହି ଅକ୍ଷର ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଥିବା ଝିଅ ମାନେ ସୋଚ୍ଛଟ ଏବଂ ସ୍ୱାଭୀମାନୀ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ଏମାନଙ୍କୁ ଯିଏ ଯେତେ ବି ଖରାର୍ ଭାବିଲେ ବି ଏମାନେ କେବେ ବି କାହାକୁ ହଇରାଣ ରେ ପକେଇ ନ ଥାନ୍ତି । A ନାମର ଝିଅ ମାନେ ଏମାନେ ହୃଦୟ ରୁ ବହୁତ ସଫା ହେବା ସହିତ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧି ମତି ବି ଏମାନେ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ଏମାନେ ସବୁ ଅସମ୍ଭଭ କାମ କୁ ବି ଏମାନେ ସଫଳ କରେଇ ପାରନ୍ତି , ଏମାନେ ସବୁ କାମ ରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ଦୁଇ ରେ ହେଲା G ନାମର ଝିଅ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ସବୁ ବେଳେ ରହି ଥାଏ । ଏମାନେ ଯେଉଁ ଘର କୁ ବୋହୁ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି ସେହି ଘରେ କେବେ ବି ଧନ ର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ , ଏମାନେ କେବେ କାହାକୁ ଦୁଖଃ ରେ ରହିବା ପାଇଁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମିତି ମହିଳା ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ କୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ  ହେଲେ ଏମାନେ ଯେଉଁ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ସେହି ପରିଶ୍ରମ ର ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ପାଇ ଥାନ୍ତି ,ଏମାନେ ସର୍ବ ଗୁଣ ସଂମ୍ପର୍ଣା ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋଷ୍ଟ ପସନ୍ଦ ହେଉ ଥିଲେ ଆପଣ ମାନେ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ଆମର ପେଜ୍ କୁ ଫୋଲ୍ଲ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *