କୁଆଁରୀ ଝିଅ ମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅ-ଙ୍ଗ କୁ ଛୁଇଁ ଦେଲେ -ସଂ-ଭୋ-ଗ- କରିବା ପାଇଁ ସବୁ କ-ପ-ଡା ଖୋଲିଦିଅନ୍ତି ।

girls

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହି କଥା କୁ ଜାଣି ଥିବେ କି ଆଜିର ଦିନ ରେ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ମାନଙ୍କ ରେ କେତେ ପରିମାଣ ରେ ଷ୍ଟ୍ରୀଟ୍ ହେଉଛି । ତେବେ ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଆହୁରୀ ବି ପାଗଳ କରି ଦେଉଛି । ଆଜିର ସମୟ ର ଅଡୁଆ ପ୍ରଶ୍ନ ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରୁ ନ ଥିବା କାରଣ ରୁ ସେମାନେ ବହୁତ ଅସୁବଧା ର ସମ୍ମଖୀନ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ସେମିତିରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚତୁରତାର ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜ୍ଞ୍ୟାନ ବଢିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ପାସ୍ ହୋଇ ପାରିବେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଜାଣିନେବା। ହେଲେ ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ ଆପଣ ମାନେ 18 ବର୍ଷ ଉପରକୁ ହୋଇ ଥିଲେ ପଢନ୍ତୁ ନହେଲେ ଏହିଠାରୁ ହିଁ ପଢିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ।

Question

ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ପିଆଜ ରସ ଲଗେଇ କରି -ସଂ-ମ୍ଭୋ-ଗ- କରିଲେ କଣ ଫାଇଦା ହୋଇଥାଏ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା -ଲି-ଙ୍ଗ- ସହଜ ରେ ଯିବା ଆସିବା କରିଥାଏ ।

-ସଂ-ମ୍ଭୋ-ଗ- କରିବାର କେତେ ସମୟ ପରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର -ବି-ର୍ଯ୍ୟ- ବାରିଥାଏ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା 4 ରୁ 5 ମିନିଟ୍ ପରେ ।

ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କଣ ପିଏଇ ଦେଲେ ସେମାନେ -ସଂ-ମ୍ଭୋ-ଗ- କରିବାରୁ ତୁରନ୍ତ କହିଥାନ୍ତି ?ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ମୁଗ ଡାଲି ।

question mark

କେଉଁ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନେ ନିଜର -ତ-ଳ- ଜିନିଷ କୁ ସବୁ ବେଳେ ସଫା ରଖନ୍ତି ? 20 ବର୍ଷର ଝିଅ ମାନେ ।

କେଉଁ ଦେଶ ର ମହିଳା ମାନେ ଅଧିକ ପାଟିଲେ -ଲି-ଙ୍ଗ- କୁ ଚୁ-ଷି ଥା-ନ୍ତି ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଆଫ୍ରିକା ।

କେଉଁ ପରି ମହିଳା ମାନଙ୍କର -ଯୋ-ନି- ଅଧିକ ଛୋଟ ଏବଂ ଟା-ଇ-ଟ୍ ହୋଇଥାଏ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ପତଳା ଏବଂ କଳା ମହିଳା ଙ୍କର ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *