ଯେବେ ଭୁଲରେ ମ୍ୟକପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଛୁଇଁଲା ନୋରା ଙ୍କ ଏହି ସ୍ଥାନ ରେ ପରେ ଜାହା ହେଲା

ghgjugk

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଡେନ୍ସର ନୋରା ଫଥେଇ ସବୁ ସମୟ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ରେ ରହି ଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଡେନ୍ସିଂ ଭିଡ଼ିଓ ସବୁ ସମୟ ରେ ବହୁତ ପପୁଲାର ହୋଇ ଥାଏ  କହି ଦେବୁ କି ସବୁ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ୍ଟିଭ୍ ରହି ଥିବା ନୋରା ଫତି ଏହି ନିକଟ ରେ ନୋରା ଫଥେଇ କୁ ନେଇ କିଛି ଉପ୍ସ ମୁମେଣ୍ଟ ଏହି ଦିନ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁ ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଛି , ତେବେ ଏହି ଲିଷ୍ଟ ରେ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ସାକି ସାକି ସଙ୍ଗ୍ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ରେ କ୍ୟମେରା ମ୍ୟନ୍ ଙ୍କୁ ପୋଜ୍ ଦେଉ ଥିଲେ ସେହି ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ମ୍ୟକପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ତରିକା ରେ ଛୁଇଁ ଦେଇ ଥିଲେ ।tjyfuoikyu

ଏବଂ ଜାହା କ୍ୟମେରା ରେ ବି କୟେଦ୍ ହୋଇ ଜାଇ ଥିଲା । ଏବଂ ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ମେକପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ କୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରି ଥିଲା ବହୁତ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ମ୍ୟକପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କୁ ବାହାରେ ବି ବଲୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳନ୍ତି ନୋରା ଫଥେଇ ଏବଂ କେବେ କେବେ ତ ବିଚ୍ ରେ ଡେନ୍ସ କରୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳନ୍ତି ହେଲେ ତାଙ୍କର ଏହି ପରି ବିହେବ୍ଇୟର କୁ ନୋରା ଫଥେଇ ଙ୍କ ଫେନ୍ସ ମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।dhfyjyufk

ସେମିତି ରେ ଏହି ଦିନ ରେ ନୋରା ଫଥେଇ ଙ୍କ ସେମିତି ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ ଯେଉଁ ଥିରେ ଲୁରିସ୍ ଙ୍କ ହାତ ନୋରା ଙ୍କ ବେକ୍ ରେ ଖରାର୍ ଭାବେ ଲାଗୁ ଥିଲା ଏବଂ ପରେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ଥିଲା ଜାହା ପାଇଁ ଲୁରିସ୍ ଙ୍କୁ ବହୁତ ଖରାପ ସୁଣିବା ପାଇଁ ପଡି ଥିଲା । ହେଲେ ଏହି ବିଷୟରେ ନୋରା କହି ଥିଲେ କି ଲୁରିସ୍ ତାଙ୍କ ସହିତ କୈଣସି ସେମିତି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରି ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ତେବେ ସେହି ପରି ବେଳେ ତାଙ୍କର ମ୍ୟକପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ସବୁ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ହିଁ ରହି ଥାଏ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ଖାସ୍ ଲୋକ ବୋଲିhgfkfgul

ସୂଚନା ରହିଛି ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ ବି ନୋରା ଏବଂ ତାଙ୍କର ମ୍ୟକପ୍ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ବହୁତ ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହି ଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସି ବିଚ୍ ରେ ମିଶି କରି ଡେନ୍ସ କରୁ ଥିବାର ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା  ଏବଂ ଜାହା ନୋରା ଙ୍କ ଫେନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ସେତେଟା ଭଲ ଲାଗି ନ ଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ କଣ ଲାଗୁଛି କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *