ଏମିତି କଣ ରହିଛି ଜାହାକୁ ଝିଅ ମାନେ ଫ୍ରୀ ରେ ଦେଇ ଦେଇ ଥାନ୍ତି

frthtfujkuigk

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ କିଛି GK ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହାର ଉର୍ତ୍ତର ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ଏମିତି ରେ ଆଜିର ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କୈଣସି ଟିଭି ସୋ ବା କୈଣସି ବଡ ବଡ ଜବ୍ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ଏମିତି କିଛି ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକ କୁ ପଚାରୁ ଥିବା ବେଳେ ଆମ ପାଖରେ ସେହି ସବୁ ର ସିଠ୍କ୍ ଉତ୍ତର ମାନ ରହି ନ ଥାଏ । ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆମେ ଆଜି୍ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସେମିତି୍ ହିଁ ପ୍ରଶନ୍ନ ସହିତ ଉତ୍ତର ନେଇ କରି ଆସିଛୁ । ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ କୈଣସି ସ୍ଥିତି ରେ ପରିକ୍ଷା ରେ ଉତିର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ପାରିବେ ।fdhdfjfhi

ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମହାଭାରତ ସମନ୍ଧିୟ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଏହାର ଉତ୍ତର ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ମୋଟେ ବି ଡେରୀ ନ କରି ଜାଣି ନେବା । 1: ଏହି ଜିନିଷ ଟି କଣ ନିଜେ ନିଜର ହିଁ ଦେଖି ପାରିବ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଥର ହିଁ ଦେଖି ପାରିବ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ନିଜର ସ୍ୱପ୍ନ ଆପଣ ମାନେ ନିଜେ ଦେଖି ପାରିବେ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଥର ଦେଖିବେ 2: ଏହି ଜିନିଷ ଟି କଣ ସବୁି ବେଳେ ଭାଙ୍ଗି ଯିିବା ପାଇଁ ହିଁ ବନା ଜାଇ ଥାଏ ?ଏହାର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଲା ରେକୋର୍ଡ ସବୁ ବେଳେ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ହିଁ ବନା ଜାଇ ଥାଏ ।dfdhbtyffj

3: ଏହି ଜିନିଷ ଟି କଣ ଜାହାର ଅନୁଭୂତି କାହା ପାଖରେ ବି ନ ଥାଏ ଏବଂ ଜାହାକୁ ମିଳେ ସେ କାହାକୁ କହି ପାରେ ନାହିଁ ? ଏହାର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିବା ର ଅନୁଭୂତି । 4 ; ଏମିତି କିଏ ଅଛି ଯିଏ ସବୁ ବେଳେ ନିଜ ମୁହଁ କୁ ମାଟିରେ ଘସୁ ଥାଏ ? ଏହାର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଲା ଝାଡୁ ସବୁ ବେଳେ ନିଜର ମୁହଁ ମାଟି ରେ ଘସୁ ଥାଏ ? 5 : ଏମିତି କଣ ରହିଛି ଜାହାକୁ ଝିଅ ମାନେ ଫ୍ରୀ ରେ ଦେଇ ଦେଇ ଥାନ୍ତି ?grtshtujy

ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଧୋକା ଦେବା ଝିଅ ମାନେ ଫ୍ରୀ ରେ ଦେଇ ଥାନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆମର ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଉତ୍ତର ସବୁ ଜାଣି ବହୁତ ମଜା ଆସିବା  ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହି ଥିରୁ କୈଣସି ନା କୈଣସି ଜ୍ଞଜ୍୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିବ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରିବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *