ଝିଅକୁ କ’ଣ କହିଲେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ରାଜି ହେବ

hgkjhjkfhfgh

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଝିଅକୁ କ’ଣ କହିଲେ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ସେ ତୁରମ୍ତ ରାଜି ହୋଇଯିବ ଏହା ଝିିଅ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଜରୁରୀ ଅଟେ କାରଣ ପୁଅ ମାନେ ତାଙ୍କର ସରଳତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କ ସରଳାତାର ଫାଉଦା ଉଠାନ୍ତି ଝିଅ ମାନେ ଏ କଥା ଆଗରୁ ଜାଣିବା ଦରକାର ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏ କଥା ମଧ୍ୟ ଜାଣି ରଖିବା ଦରକାର ଯେ ପ୍ରେମ ରେ 25 ପ୍ରତିଶତ ସଫଳ ହେଉଥିବା ବେଳେ 75 ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ସଫଳ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ତାଙ୍କୁ ବ୍ବହାର କରି ସାରିବା ପରେ ଛାଡି ଦିଏ ବା ଧୋକା ଦେଇ ଚାଲିଯାଏ ରିଲେସନ ସିପ ରେ ଶାରିରୀକ ହେବା ପରେ ପାର୍ଟନର କହେ ତୁରନ୍ତ ତୁମ ସହ ମୁଁ ଆଉ ରହିବିନି ଆମ ବିବାହ ପାଇଁ ଘରେ କେହି ରାଜି ହେଇ ନାହାନ୍ତି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ରୁ ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କ ଠାରି ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେxcbvcnbxcvbfgc

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହୁବୁ କି ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଗୋଟିଏ ଝିଅ କୁ ରାଜି ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ କରାଇବା ପାଇଁ ରାଜି କରାଇଥାଏ କିପରି ପୁଅ ମାନେ କିପରି ମନାନ୍ତି ବା ଝିଅ କୁ ନିଜ କଥା ରେ ରାଜି କରାଇବା ପାଇଁ ପୁଅ ମାନେ କିପରି କଥା ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଝିଅ ମାନେ କେମିତି ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଅସଲ ପରିଚୟ ପାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନେଇ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଠାରି କେମିତି ଦୂରେଇ ଯାଇ ପାରିବେ ତେଣୁ ସବୁ ଝୁଅ ଏହି କଥାୀ ଜାଣିବା ଦରକାର ଯେ ସମ୍ପର୍କ ବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରକୃତ ରେ କଣ ଚାଲିଛି ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କୁ ସତ ରେ ଭଲ ପାଏvdfxsfdhbgj

ନା ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି ଏଠି ଆପଣ ଙ୍କୁ 6 ଟି ପଏଣେଟ ନୋଟିସ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏଠି ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏହୂ 6 ଟି ଯାକ ପଏଣ୍ଟ କୁ ଯଦି ଧ୍ୟାନ ରେ ରଖିବେ ତ ଆପଣ ଙ୍କ ସହିତ କେବେ ବି କିଛି ଖରାପ ହେବନି ତ କି କେବେ ଆପଣ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲେ ବି ଆପଣ ଙ୍କ ର ସେପରି କିଛି ଆସୁବିଧା ହେବନି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ପୁଅ ମାନେ ଯେଉଁ ଅସ୍ତ୍ର ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତି ସେ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ତେବେ ପ୍ରଥମ ରେ ତୁମେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏମିତି କହିଲେ ଝିଅ ମନ ରେ କଣ ହୁଏ ନା ତା ପାର୍ଟନରadsvbfgngh

ପ୍ରତି ଗୋଟେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଏ ଝୁଅ ଟୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଦୁନିଆ ରେ ଆଉ କାହା କଥା କୁ ଶୁଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ ଜିଅ କୁ ଲାଗେ ପ୍ରକୃତ ରେ ଇଏ ମୋର ଜନ୍ମ ଜନ୍ମା ନ୍ତର ର ସାଥୀ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ଝିଅ କୁ ବିଶ୍ୱାସ ଦେବା ପାଇଁ ଯୋଇଁ ପ୍ରଥମ ଲାଇନ ବ୍ୟବାହାର କରନ୍ତି ତୁମେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଅ ମାନେ ଏପରି କହି ସ୍ତ୍ରୀ ର ଅନୁଭୁତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *