ଓଡିଆ ଡବଲ ମିନିଙ୍ଗ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ପରେ ଆଉ କଣ କରିଲେ ପୁଣି କରି ପାରିବେ

Jkasa sfdsffh

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହା ସହ କିଛି କୈତୁହଳ ର ସେହି ପ୍ରଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ତେବେ ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଲା ଭାରତ ର କେଉଁ ରାଜ୍ୟ ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ହାତୀ ରହନ୍ତି ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି କର୍ଣ୍ଣଟକ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରେ କେଉଁ ଚାଷ ଅଧିକ କରାଯାଏ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ସୋୟାବିନ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଏବେ ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରା କେଉଁ ଧାତୁ ରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ସୁଜୁକି କେଉଁ ଦେଶର କମ୍ପାନୀ ଅଟେ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଜାପାନ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ । dbgfgjhgk

ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଭାରତ ର କେଉଁ ଠାରେ ଭାଷମାନ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ରହିଛି ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଶ୍ରୀନଗର ( ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ) ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ରାଜସ୍ଥାନ ର ଅନ୍ୟ ନାମ କଣ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ରାଜ ପୁତୁନା ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଅକ୍ସିଜେନ ର ଆବିଷ୍କାର କିଏ କରିଥିଲେ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଜୋସେଫ ପ୍ରିଷ୍ଟେଲ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି କ୍ରିକେଟ ପିଚ୍ ର ଲମ୍ବା କେତେ ଥାଏ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି 20.12 ମିଟର ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଭାରତ ରେ ଫାସୀ ଦଣ୍ଡ କେଉଁ ସମୟ ରେ ଦିଆଯାଏ ?dshgfjghk

ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଭୋର ସକାଳ 4 : 30 ମିନିଟ ରେ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଭାରତ ର କେଉଁ ରାଝ୍ୟ ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଜଙ୍ଗଲ ରହିଛି ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରେ । ଭାରତ ର ଜାତୀୟ ଖେଳ କଣ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି କୈଣସି ଟି ନୁହେଁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଭାବୁ ଥିବେ କି ଆମର ଜାତୀୟ ଖେଳ ହକି କନିତୁ ଏହା ଆଦୁ ଠିକ ଉତ୍ତର ନୁହେଁ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ଭାରତ ର କୈମସି ଜାତୀୟ ଖେଳ ନାହିଁ ।dshgfgjghj

ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଭାରତ ର ଜାତୀୟ ପାନୀୟ କଣ ? ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଚାହା ଆଜ୍ଞା ହଁ ବନ୍ଧୁଗମ ବାରତ ର ଲୋକ ମାନେ ଅଧିକ ସମୟ ଚାହା ପିଇବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେଣୁ ଆମର ଜାତୀୟ ପାନୀୟ ହେଉଛି ଚାହା ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *