ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ପଟାଇବାର ଜବରଦସ୍ତ ତରିକା

ghjyukuil

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ସହଜ ଉପାୟ ରେ ବିବାହିତା ମହିଲା ମାନଙ୍କୁ ଆପଣ କିପରି ସହଜ ଉପାୟ ରେ ପଟାଇ ପାରିବେ ସେ ନେଇ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ ଦେବୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବ୍ୟବାହର କରି ଆପଣ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପଟାଇ ପାରିବେ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ କମ୍ ବୟସ ଥିବା ଯୁବକ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ବିବାହିତା ମହିଳା କିମ୍ବା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ପଟାଇବାର ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ରହିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ସମସ୍ତେ ସଫଳ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ମହିଲା ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ତା ଆଡକୁ ସମସ୍ତେ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ଗୋଚେ ବୟଫ୍ରେଣେଡ ର ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଥାଏ ସେତେବେଳେ ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରୁଷ କୁ ଲାଇନ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥାଏ ।dgdfhgkhjk

କାରଣ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନଥାନ୍ତି ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଯାହା ଆଶା କରିଥାନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଦେଇ ପାରି ନଥାନ୍ତି ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ବାହାରେ ଚକର ଚଲାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେହି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ପଟାଇବା ପାଇଁ ବେଶି କିଛି କରିବ ନାହିଁ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣ କଣ କରିବା ଦରକାର ଯାହା ଫଳ ରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ପଟିବେ ତେବେ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ସେହି ମହିଳା ବିଷୟ ରେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ପଡିବ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ କଣ କରେ ଘରେ କେତେ ସମୟ ରହେ ସେମାନଙ୍କ ।sdgdfhfgj

ମଧ୍ୟ ରେ ପଟା ପଟ କେମିତି ଏସବୁ ଜାଣି ସାରିବା ପରେ ତାକୁ ପଟାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଯିବ ତାପରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ବାହାରେ ଚକର ଚଲାଇବା ପାଇଁ ବୁଲୁଥାଏ ସେତେବେଳେ ତା ର ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିବା ଏବଂ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସୀ ଲୋକ ଖୋଜି ଥାଏ ତାପରେ ଆପଣ କୈଣସି ବିବାହିତା ମହିଳା କୁ ପଟାଇବା ପାଇଁ ହେଲେ ଆପଣ ତା ସହ ଚିହ୍ନା ହେବା ନିହାତି ଜରୁରି ଯାହା ଫଳ ରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ତା ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ଓ ସୁଯୋଗ ମିଳିଯିବ ତାପରେ ଅନେକ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ବିବାହିତା ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ର କୈଶଳ ଜଣା ନଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ମନେ ରଖନ୍ତୁ କି ।sdgvdfhgf

ଏହି ଭଳି ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ ପଟାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ସହଜ କାରଣ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ତାଙ୍କ ଚାହାଣୀ ରୁ ଦେଖି ଜାଣି ନିଅନ୍ତି କି କିଏ ତାକୁ ଲାଇନ ମାରୁଛି ଏବଂ କିଏ ତାକୁ ପଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ହେଲେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଜାଣି ରଖିବା ଦରକାର କେଉଁ ନାରୀ ତାର ସ୍ୱାମୀ ସହ ଖୁସୀ ନାହିଁ ଆଉ କେଉଁ ନାରୀ ତେର ସ୍ୱାମୀ ସହ ଖୁସି ରେ ଅଛି ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଯାଇ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ପଟାଇ ପାରିବେ ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *