ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ-ଟ୍ରେନ ରୁ ଫେରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

aditrajh a

ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ର ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟ ଧରା ପଡିଲା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ବୋଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେ ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରି ନ ଥିଲେ ସେ କୁଆଡେ ପଳେଇ ଜାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଫେରିବାର ଫୋଟ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ହେଲେ ଏହା କେତେ ଦୂର ସତ ଏବଂ କେତେ ଦୂର ମିଛ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୂଚନା ଦେବୁ , ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉ ଥିଲେ ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ରେ ବି ବର୍ତମାନghtyjkuia

ସମୟ ରେ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ରହିଛନ୍ତି ତେବେ ନିହାତି ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେୟାର କରିବେ । ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲେ ଦୁଇ ମାସ ହେଲା ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି , ଏବଂ ଏହାକୁ ନେଇ ବହୁତ ତଥ୍ୟ ବାହାରି ଥିବା ବେଳେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରଷ୍ଟ ହୋଇଛି କି ସେ ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ ରେ ପଡି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ,ହେଲେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ବା ସତ୍ୟାସତ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ ।  ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ଙ୍କୁ ନେଇ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଥିବା ଫୋଟ ବିଷୟ ରେ ବି ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହି ଥିଲୁ ଯେଉଁ ଥିରେ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ପୁଣି ଥରେdfghtuas

ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉ ଥିଲା ଏବଂ ସେମିତି ରେ ସେ ଟ୍ରେନ୍ ଜରିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ ହେଉ ଥିଲା ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଟି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ଥିଲୁ କି ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଆଜି 3 ମାସ ପୂରଣ ହୋଇ ସାରିଛି ବୋଲି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ଥିଲୁ ଏବଂ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯେଉଁ ସବୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି କି ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ଙ୍କୁ ଗୁଣି କରି ହତ୍ୟା କରା ଜାଇଛି ଏହା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମିଥ୍ୟା ଅଟେ ।

ଏବଂ ଯଦି କେବେ କାହାକୁ ଗୁଣୀ କରି ମରା ଜାଇ ଥାନ୍ତା ତେବେ କେବେ ଏହି କଥା ହାଇକୋର୍ଟ କୁ ଜାଇ ନ ଥାନ୍ତା , ଏହି କଥା ଟି ଏହି ଠାରେ ହିଁ ସେଷ ହୋଇ ଜାଇ ଥାନ୍ତା , ଯେହେତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ହାଇକୋର୍ଟ ଉପର କୁ ଜାଇଛି ଏବଂ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ବି ତଦାରଖ କରୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଜାଣି ନେବା ଦରକାର କିgtfujhuyi

ଏହା କେବେ ଗୁଣୀ କରି ହତ୍ୟା ନୁହେଁ ବରଂ ଏହା ପଛରେ ରହିଛି ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ , ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଏହାକୁ ନେଇ କଣ ମତ ରହିଛି ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇ ଦେବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *