Throwback Story: କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଆରିଆନ ଖାନଙ୍କ କାରଣରୁ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ଆଜି ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଶାହାରୁଖ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଥକୁ ନଥିଲେ ।

Shah Rukh Khan

Throwback Story: କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆରିଆନ ଖାନଙ୍କୁ ଆଜି ସାଧାରଣ ବ୍ୟାରେକକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କୋଭିଡ ନକାରାତ୍ମକ ହେବା ପରେ ଜେଲ ପ୍ରଶାସନ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ପୁଅକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଶାହାରୁଖ ନିଜର ସମସ୍ତ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଭେଟେରାନ ଓକିଲମାନେ ସମସ୍ତ ଯୁକ୍ତି ସତ୍ତ୍ୱେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ମନେ ପଡ଼େ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଆରିଆନ ଏବଂ ସୁହାନା (ସୁହାନା ଖାନ) କୁ ଖୋଲାଖୋଲି ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

Aryan Khan

ଶାହାରୁଖ ଆରିଆନ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ କୈଣସି ବଡ଼ ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନାହିଁ। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି | ଏତେ ଦିନରୁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କୈଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଆରିଆନ , ସୁହାନା ଏବଂ ଅବରାମଙ୍କ ପ୍ରତିପୋଷଣରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବ କରୁଥିଲେ | ପିତା ଦିବସରେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ଶାହରୁଖ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇ ବଢିବେ ।

Aryan

ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ହେବାକୁ କହିଥିଲେ ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, 2014 ରେ ମଧ୍ୟ ଶାହାରୁଖ କହିଥିଲେ ଯେ “ମୁଁ ଚାହେଁ ଯେ ସେ ସର୍ବଦା ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସୁଖୀ ରୁହନ୍ତୁ। ସେ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା କରିବା ଉଚିତ୍। ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରେ, ମୁଁ ତାହା ଚାହେଁ ନାହିଁ ଯେ ମୋର ପିଲାମାନେ ଅଭିନେତା, ଇଞ୍ଜିନିୟର ହୁଅନ୍ତୁ। ସେ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି ତାହା କରିପାରିବେ।

ଶାହାରୁଖ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର କୈଣସି ପିଲାଙ୍କର ମୋର ଅଭ୍ୟାସ ନାହିଁ | ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି | ସେମାନେ ଭଲ ପିଲା | ସୁହାନା, ଅବରାମ ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟରେ ଏକମାତ୍ର ସମାନତା ହେଉଛି ଆମର ଡିମ୍ପଲ୍ ଅଛି | ସେ ମୋ ଅପେକ୍ଷା ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି “

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *