ଝିଅଙ୍କ ଶରୀରର ଏହି ଜାଗା ହୋଇଥାଏ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତେଜିତ , ଛୁଇଁଦେଲେ ସେ-କ୍ସ ନକରି ରହି ପାରିବେନି

Untitled-1

ବନ୍ଧୁଗଣ ଝିଅ ଙ୍କ ଶରୀର ରେ ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନ ଇତ୍ତେଜିତ । ପ୍ରାୟତଃ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ଝିଅ ମାନେ ସବୁ କାମ ରେ ଟିକିଏ ଲାଜକୁଳା ହୋଇଥାନ୍ତି ସେ ପ୍ରେମ ରେ ହେଉ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୈଁଣସି କଥା ରେ ହେଉ ସେମାନେ ସବୁ କଥା ରେ ଲାଜ କରି ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ବି ମହିଳା ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଧର୍ମ ଅଟେ ଜାହା ପାଇଁ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ନଜର ସବୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଥାଉ । ଏଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ଦେବୁ କି ମହିଳା ମାନଙ୍କ କିଛି ଅଶଂ ଜାହା ଉପରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ନଜର ରହିଥାଏ ।rdyri8yty

ଏହି ଗୁଡିକ ହେଲା ସେହି ଅଙ୍ଗ ଜାହା ଫଳ ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଯୈନ ଭାବନା ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ଗୋଟିଏ ମହିଳା ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପୁରୁଷ ସାଥି ଙ୍କୁ ସେହି ଅଙ୍ଗ ଛୁଇଁବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତୁ , ତେବେ ଜାଇ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କାମୁକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା ସେହି ଅଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ । ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ପତଳା ପେଟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପତଳା ପେଟ ରହିଥାଏ ସେମାନେ ସେହି ପରି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।ydtyfuj

ଆଉ ଯଦି ପୁରୁଷ ମାନେ ଯଦି ନାରୀ ର ପତଳା ପେଟ କୁ ଛୁଅନ୍ତି ତେବେ କାମୁକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଦ୍ୱତୀୟ ରେ ରହିଛି ଅଣ୍ଟା ବହୁତ ପୁରୁଷ ମାନେ ମହିଳା ଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ରେ ଆଖି ରଖନ୍ତି , ଏମିତି କୁହାଯାଏ ପତଳା ଅଣ୍ଟା ର ଯାଦୁ ପୁରୁଷ ଉପରେ ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ କାମ କରେ ସେହିଥି ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଅଣ୍ଟା କୁ ସ୍ପର୍ଷ କରିବା କାମୁକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରେ , ତିନି ରେ ହେଲା ଓଠ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଗୋଲାପୀ ଓଠ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଟାଣେ ସେହିଥି ପାଇଁ ସବୁ ସମୟ ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଓଠ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେହି ଓଠ କୁ ଛୁଇଁଲେ କାମୁକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *