ଏହି ମହିଳା ମାନେ କେବେ ବି ନିଜର ପତି ଙ୍କ ପାଖରୁ କେବେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ

sfgdrjvgrtyu

ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମହିଳା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଏବଂ ସେମାନ ଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କୁହା ଜାଇଛି ଏହି ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମନୁଶ୍ୟ ର ମଥା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ କିଛି କୁହା ଜାଇଛି  ଯେମିତି କି ରଙ୍ଗ ଭଙ୍ଗ ଲକ୍ଷଣ ବିଷୟ ରେ ଶରୀର ରେ ଅଙ୍ଗ ସହିତ ଯୁଡା କିଛି ତଥ୍ୟ ଯେଉଁ ନାରୀ ମାନଙ୍କ ପେଟ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଇଚ୍ଛ ଦେଖା ଜାଇ ଥାଏ । ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଷ ମାନେ ଯଲ୍ଦି ଆକର୍ଶିତ କରନ୍ତି ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ କେବେ ବି କୈଣସି ମହିଳା ମାନେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ , ହେଲେ ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ପେଟ ଟିକିଏ ଭିତର ପଟକୁ ରହି ଥାଏ ।uytfkiutgs

ତେବେ ସେମାନେ ନିଜର ପତି ଙ୍କୁ ଖୁସି କରି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହି ଥାନ୍ତି ପତଳା ପେଟ ରହି ଥିବା ନାରୀ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଥାନ୍ତି ,କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ସେମାନଙ୍କ ମନ ଯୋଗୁଁ ଆହୁରୀ ବି ବଢି ଜାଇ ଥାଏ । ଏମାନେ ସବୁ ବେଳେ ସବୁ କଥା କୁ ଅନ୍ୟ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତି ଯେମିତି କି ସେମାନଙ୍କ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପତି ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ରହି ଥିବା ସଂମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ ଏମାନେ କେବେ ବି ନିଜ ମନ ମଧ୍ୟ ରେ କିଛି ବି ଦ୍ୱନ୍ଦ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ । ସେହି ପରି ଭାବେ ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପେଟ ବହୁଚ ଚିକଣ ହୋଇ ଥାଏ ghtfkjsdad

ସେମାନେ ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ପତି ସହିତ ବହୁତ କୋମଳତା ର ସହିତ ସଂଭୋଗ କରନ୍ତି ଯେଉଁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପେଟ କମର ସାମ୍ନା ରେ ବହୁତ ବଡ ହୋଇ ଥାଏ , ତେବେ ସେମାନେ ନିଜର ପତି ଙ୍କ ଟଙ୍କା ଏବଂ  ଧନ ମାମଲା ରେ ବହୁତ ଟିପ୍ ଟପ୍ ରହି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ପରି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ତେବେ

ଏହି ପରି ମହିଳା ମାନେ କେବେ ବି ନିଜର ପତି ଙ୍କ ଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହି ନ ଥାନ୍ତି ସେ ଅର୍ଥ ମାମଲା ରେ ହେଉ ବା ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବାରେ ହେଉ ଏମାନେ କେବେ ବି ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ , ସେହି ପରି ବେଳେ କିଛି ମହିଳା ମାନେ ଏମିତି ବି ରହି ଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ  ଘର ପରିବାର କୁ ବହୁତ ଭଲ ରେ ସମ୍ଭାଳି ଥାନ୍ତି ।hgtfdjyfasd

ହେଲେ ଏମାନେ ନିଜର ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ଅଧିକ କୀରଣ ରୁ ଏମାନେ କେବେ ବି ନିଜ ପତି ଙ୍କ ଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ,ଏମାନେ ବହୁତ ସାହାସୀ ଏବଂ ପରିବାର ପ୍ରତି ନିଷ୍ଟା ବାନ୍ ହୋଇ ଥାନ୍ତି  ଏମାନେ ପ୍ରସଂସା ର ଭୁକ ରେ ରୁହନ୍ତି , ହେଲେ ଏମାନେ କେବେ ବି ନିଜର ପତି ଙ୍କ ଠାରୁ କେବେ ବି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *