ଘରର ଚାକର ସହ ଏପରି କାମ କଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣିଲେ ହେବ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ddsrgrdh dfh

ସ୍ୱାମୀ ଅଫିସ୍ ଯିବା ପରେ ଘର ର ଚାକର ସହିତ ଏମିତି କା କରିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ  ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ  ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କର ଏହି ଆଶା ରହି ଥାଏ କି ସେମାନେ ବିବାହ ପରେ ସେମାନେ କେମିତି ନିଜର ଜିବନ କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ । ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୁବତୀ ମାନେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ଏମହି ବିଷୟ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଚିନ୍ତା କରି ଥାନ୍ତି କି ପତି ପତ୍ନୀ ସଂମ୍ପର୍କ ସଠିକ୍ ରହିଲେ ସଂମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହି ଥାଏjnhugkg

ହେଲେ ସଂମ୍ପର୍କ ଭଲ ନ ରହିଲେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ଏହି ପରି କିଛି ମାମଲା ଏହି ଦିନ ରେ ପଞ୍ଚାବ୍ ରୁ ଆସିଛି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଠାରେ  ନାମକ ଯୁବକ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ବିବାହ ହୋଇ ଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଏହାର ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ଠାକ୍ ଚାଲି ଥିଲା । ହେଲେ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତତା ପାଇଁ ଅମିତ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମୋଟେ ବି ସମୟ ଦେଇ ପାରି ନ ଥିଲେ , ସେମିତି ରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦମ୍ପତୀ ଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ରହି ଥାଏ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନେdjgyksa

ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ଥିବେ , ସେମିତି ବେଳେ ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଅମିତ୍ କାମ କୁ ଯିବା ପରେ ଶରୀର ର ସୁଖ ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଇ ଏବଂ ସେଷ ରେ ଘର ର ଚାକର ସହିତ ସେ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖି ଥିଲେ। ଏବଂ ସେମିତି ବେଳେ ଏହି ସବୁ ର ଭିଡିଓ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ରେକର୍ଡ କରିବା ପରେ ସେ ଏହାକୁ ସବୁ ବେଳେ ପରେ ଦେଖି ଥାନ୍ତି , ଏବଂ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଯିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସେହି ଚାକର କୁ ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଡାକି ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁ ଥିଲେ

ଏବଂ ପରେ ସେ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖୁ ଥିଲେ ଏବଂ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ରେ ଏହି କଥା କୁ ଯେମିତି ଭାବେ ଅମିତ୍ ଜାଣି ପାରି ଥିଲା ତେବେ ସେ ନିଜର ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ବହୁତ ଗାଳୀ କରି ଥିଲେ । ଏବଂ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଘର ର ଚାକର ଜାଣି ଅମିତ୍ ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଦେଇ ଥିବା ବେଳେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ପୋଲିସ୍ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଆରେଷ୍ଟ କରି  ଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଯେତେ ବେଳେ ପୋଲିସ୍ ଏମାନଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥିଲା ତେବେ ଏମାନେ ଦୁହେଁjhyufkiugy

ଏହି ବିଷୟ ରେ କିଛି ବି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କହି ଥିଲେ ହେଲେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ଙ୍କୁ ଯିଏ  ସେହି ଚାକର ଜଣଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡ ନେଇ ଥିଲେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଏବଂ ପରେ ଜାଇ ସେହି ଚାକର ଜଣଙ୍କ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ସତ କଥା କହି ଥିଲା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅମିତ୍ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସେହି ଚାକର ଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଆରେଷ୍ଟ କରିଛି,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *