ଅବିବାହିତ ପୁଅ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି କାହିଁକି ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ରେ ହାତ ଦେବେ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯେଉଁ ପୁଅ ମାନେ ନିଜ ବୟସ ଠାରୁ ଅଧିକ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମନ୍ଧ ରଖିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଏହି ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମନ୍ଧ ରଖିବା କେତେ ସହଜ ଅଟେ । ସେମିତି ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି କଣ ପାଇଁଁ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ କଣ ପାଇଁ । ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଷ ମାନେ ପସନ୍ଦ କରିବାର କାରଣ ଏହା ବି ହୋଇ ଥାଏ କି ସେହି ମହିଳା ମାନେ ଆଗରୁ ଏମିତି କରି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପୋଜିସନ୍ ବିଷୟ ରେ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ସବୁ କୁ ଏହି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ସିଖାନ୍ତି ।

ନୂଆ ନୂଆ ପୁଅ ଆଗରେ ତାହାକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜର ଅଙ୍ଗ କୁ ପଦର୍ଶନ କରେଇ ଥାନ୍ତି ଏହା ସହିତ କେଉଁ ପରି ଭାବେ ପୁଅ ସହିତ କଥା ହେଲେ ସେ ଖୁସୀ ହେବ ସେହି ବିଷୟ ରେ ବି ଜାଣନ୍ତି । କେବଳ ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ କମ୍ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନେ ଅଧିକ ବୟସ ର ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଏକ୍ସପିରିଏନ୍ସ ଏହି ପରି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇବା ପରେ ପୁଅ ମାନଙ୍କର ଏକ୍ସପିରିଏନ୍ସ ବଢି ଥାଏ ଏବଂ ଡିଭର୍ସ ହୋଇ ସାରିବା ପରେ ସେମାନେ ଅନେକ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖି ସାରି ଥାନ୍ତି ।

ଏବଂ ଜାହା ବି ଏହି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଜ୍ଞ୍ୟାନ ନ ଥାଏ ସେମାନେ ସେହି ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସିଖନ୍ତି । ସେମିତି ରେ କମ୍ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ କମ୍ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ବିହେବ୍ ଇୟର୍ ଏବଂ ଅଶ୍ଳିଳ ଭାଷା ପସନ୍ଦ ହୋଇ ନ ଥାଏ ହେଲେ ବେଶୀ ବୟସ ର ମହିଳା ମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁ ବେଳେ ଏମାନଙ୍କ ଠାରେ ସମର୍ପିତ କରି ଦେଇ ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏଠାରେ ବେଶୀ ବୟସ ର ମହିଳା ମାନେ ନିଜକୁ ସାର୍ଟିସଫାୟ କପିବା ପାଇଁ ଏହି କମ୍ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖି ଥାନ୍ତି ।

ଏବଁ ଏହି ପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିନ୍ତୁ କମ୍ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଜଣା ନ ଥାଏ । ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏମମିତି ଏକ୍ସପିରିଏନ୍ସ ନ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ପୁଅ ମାନେ ବେଶୀ ବୟସ ର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟ ରେ ଏମିତି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାର ଏହିଥି ପାଇଁ ହୋଇ ଥାଏ କି ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂମ୍ଭୋଗ କରିବା କ୍ଷେମତା ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ରହିଥାଏ

ଏବଂ ଏହି ପରି ମହିଳା ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ପୂର୍ବ ଏକ୍ସ ପିରିଏନ୍ସ ସହିତ ଏହି ନୂୂଆ ପୁରୁଷ ସହିତ ଅତି ସହଜ ରେ ସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୂଚନା ପ୍ରାପ୍ତି କରେଇ ଦେଲୁ କି କଣ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବିବାହିତ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଗୋଟିଏ ଅବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ଥାଏ ବୋଲି ତେବେ ଏହି  ପୋଷ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସେୟାର କରିବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *