ଭାଇ ଭଉଣୀ ଲୁଚି ମନ୍ଦିର ରେ କରିନେଲେ ବିବାହ ଭାଇ ର ପିଲା ର ମାଆ ବନିବା ପାଇଁ ଜାଉ ଥିବା ଏହି ରାତି ର କଥା କୁ କହିଲା ଝିଅ

hasjsadsg

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ହୁଏତ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ଏମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଘରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ଦେଖି ଥିବେ ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଉ ଥିବା ବେଳେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସି ଥଇବା କଥା ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇ ଛନ୍ତି କି ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ପରି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ ,ଆମେ ଯେଉଁ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁଛୁ ତାହା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ର ତଳିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋଟିଏ ଅଂଚଳ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିବାfgrttyuyid

ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାିଁ ଚାହିଁବୁ କି ଏଠାରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂମ୍ପର୍କ ପଦୀା କୁଆସି ଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ଲୁଚା କରି ବିବାହ କରି ନେଇ ଥିବା ଘଟଣଆ ବି ଏବେ ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିିଳିଛି ତେବେ ଆଜିର ଦୁନିଆଁ ରେ ଯେତେ ବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖଇବା ପାଇଁ ମିଳି ଥାଏ କି ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ କୁ ଗୋଟିଏ ପବତ୍ର ସଂମ୍ପର୍କ ଭାବେ ଦେଖଇବା ପାଇଁ ମିଲୁ ଥିବା ବେଳେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ କିଛି ଅଲଗା ହୋଇ ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଏଠାରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ରେ ମନ୍ଦୀର ରେ ବିବାହ କରି ଜାଇ ଥିବା ବେଳେ ସେମାନ ଙ୍କ ପାଖରେ ପହଁଚି ଥିଲା ଆମ ଟିମ୍, ଏମିତି ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁuftaSdea

ଯେତେ ବେଳେ ପଚରା ଜାଇ ଥିଲା କି ସେମାନେ ଏପରି ଗୋଟିଏ ଷ୍ଚେପ୍ ନେଇ କଣ ଠିକ୍ କରି ଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଉତ୍ତର କୁ ସୁଣିବା ପରେ ଆମେ ମାନେ ଆଚମ୍ବୀତ ହୋଇ ଗଲେ ,ସେମାନେ ଉତ୍ତର ସ୍ୱରୂପ କହିଲେ ହଁ, ଏବଂ ସେମାନେ ଦୁହଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି ଏଠାରେ କହି ଛନ୍ତି, ଏବଂଭଉଣଈ ତ ଏମିତି କହି ଥଇଲେ କି  ସେମାନେ ଏଗହି ଦିନ ରେ ନିଜ ର ପିଲା ବିଷୟ

ରେ ବି ଭାବି ସାରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଏବଂ ଏମିତି ବେଳେ ସେଠାକାର ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କର ଏମିତି ବିବାହ କୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଛନ୍ତି ତେବେ ସେମିତି ରେ ଏପରି ଗୋଟିଏ ସଂମ୍ପର୍କ କୁ ସିନା ଦୁନିଆଁ ସ୍ୱକାର କରୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜ ନିଜ ମଧ୍ୟର ରେ ପ୍ରେମ କୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏଠାରୁ ଜାଣି ପାରୁytfdydrfuj

ଥିବେ ଆଜିର ଦିନ ରେ ମଣିଷ ର ବିବେକ୍ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭ୍ରଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରି ଥିବା ବେଳେ କେଉଁ କେଉଁ ପରି ସବୁ ଷ୍ଟେପ୍ ନେଉଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କର କଣ ମତ ରହିଛି ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କମେଣ୍ଟ ରେ ଜଣେଇ ଦେବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *