ଝିଅ ଙ୍କ 5 ଟି ବଡ଼ ଦୁର୍ବଳତା ଏହି ଭଳି ଝିଅ ଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଜାଣିବା କେମମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରରହିବା ଦରକାର । ସେମିତି ରେ ସବୁ ଝିଅ ଖରାପ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି , କିଛି ଝିଅ ମାନେ ଭଲ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ହେଲେ ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି କହିବୁ କେମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଦରକାର ନହେଲେ ତୁମେ ବରବାଦ୍ ହୋଇ ଯିବ , ତେବେ ଏହି ମଧ୍ୟ ରୁ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ତୁମର ପଇସା ସହିତ ମତଲବ୍ ରହି ଥାଏ , ସେମାନେ ସବୁ ବେଳେ ତୁମର ହିଁ ଧନ ଏବଂ ସଂମ୍ପତୀ ଉପରେ ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ଏମାନେ କିଛି ବି ଫରକ୍ ପଡେ ନାହିଁ । କେବଳ ସେମାନକୁ ଶୋଇବାରେ ହିଁ ମନ ରହି ଥାଏ , ଏବଂ ପୁଅ ମାନେ ବି ହାରିମୀ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମାଲ ମିଳି ଥାଏ , ସେମାନେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି , ସେହି ମୈକାର ଝିଅ ମାନେ ଫାଇଦା ଉଠେଇ ଥାନ୍ତି , ହେଲେ ଏହି ପରି ଝିଅ ସହିତ କେବେ ବି ମିଶିବା କଥା ନୁହେଁଁ , ଏମାନେ ସବୁ ବେଳେ ତୁମକୁ ଚନ୍ଦିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ସେହି ପରି ଦୁଇ ନମ୍ବରେ ଜାହା ଆସୁଛି ଦା ବେବି ଡଲ୍ ମାନେ ଯେଉଁ ମାନେ ଦେଖିବାରେ ଏତେ ହଟ୍ ହୋଇ ଥାନ୍ତି କି କଣ କହିବୁ । ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଟି ଅଙ୍ଗ ମସ୍ତ ମସ୍ତ ହୋଇ ଥାଏ , ହେଲେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଆଇକ୍ୟୁ ନ ଥାଏ ଏମାନଙ୍କର ଦିମାଗ୍ ନ ଥାଏ , ତେବେ ଏମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ , କାରଣ ଏମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଲୁକ୍ ଛଡା କିଛି ବି ଜଣା ନ ଥାଏ । ଏମାନେ ପଛରୁ ହିଁ ଲାତ ମାଗିବା ପ୍ରକୃତ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି , ସେହି ପରି ଆଉ ଯେଉଁ ମାନେ ଆସୁଛନ୍ତି ଦା ଡ୍ରାମା କୁଇନ୍ ଏମାଙ୍କ କାମ ହିଁ ଡ୍ରାମା କରିବା ହୋଇ ଥାଏ । ଏମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଟାଇମ୍ ର ବି ମାଆ ଭଉଣୀ ହୋଇ ଯିବ , ଏବଂ ଏମାନେ କାନ୍ଧିିବା ସହିତ ଡ୍ରାମା ଅଧିକ କରି ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ ଦୂରେଇ ରୁହ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରି ଥିବେ କି କେଉଁ ପରି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ କେଉଁ ପରି ସବୁ ଖରାପ ଗୁଣ ମାନ ରହି ଥାଏ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *