ଅଚାନକ ହୋଇଗଲା ପବନ ଆଉ ଦେଖା ଦେଲା ସବୁକିଛି ଦେଖନ୍ତି Rakul Preet Singh ଙ୍କ ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ ।

Rakul Preet Singh

ବନ୍ଧୁଗଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଖୁଲ୍ ପ୍ରିତ୍ ସିହଂ ସାଉଥ୍ ସିନେମା ରୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ଏକ ଖାସ୍ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ବଲିଉଡ ରେ ବହୁତ ପ୍ରଜେକ୍ଟ ରହିଛି ଯେଉଁ ଠାରେ ସେ ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫୋଟ ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି । ହେଲେ ସେହି ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ମୁମେଣ୍ଟ ସେତେ ବେଳେ ସମସ୍ୟା ଛିଡା କରି ଯେତେ ବେଳେ କୈଣସି ଉପ୍ସ ମୁମେଣ୍ଟ ର ଶୀକାର ହୋଇଯାଏ । ଏମିତି ହିଁ କିଛି ରଖୁଲ୍ ପ୍ରୀତ୍ ସିହଂ ଙ୍କ ସହିତ ବି ହୋଇଥିଲା ।

କହି ରଖୁଛୁ କି ଏହି ନିକଟ ରେ ରଖିଲ୍ କୁ ସ୍ପର୍ଟ କରା ଜାଇ ଥିବା ବେଳେ ସେ ବହୁତ ଜବର୍ଦୋସ୍ତ ଅନ୍ଦାଜ୍ ରେ ନଜର ଆସି ଥିଲେ ଯେଉଁ ଥିରେ ସେ ଲାଇଟ୍ ୟୋଲ କଲର ର ୱାନ୍ ପିସ୍ ମିନି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ଏହା ସହିତ ମିନିମାଲ ମେକପ ଏବଂ ଗଗଲ୍ସ ଲଗେଇ ରଖି ଥିଲେ । ରଖୁଲ୍ ଙ୍କ ଏହି ଅନ୍ଦାଜ୍ ଫେନ୍ସ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଆସି ଥିଲା ।

Rakul Preet

ସେମିତି ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଦେଖିବା କ୍ଷେଣି ହିଁ ଫେ ମାନେ ଫୋଟ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁ ଥିଲେ, ହେଲେ ସେହି ସମୟ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ପବନ ରେ ଉଡିବା ପାଇଁ ଲାଗି ଥିଲା ଏବଂ ଯେତେ ବେଳ ଯାଏ ତାହାକୁ ସମ୍ଭାଳୁ ଥିଲେ ତେବେ ଫୋଟ ଉଠା ସରି ଜାଇ ଥିଲା ।

ଯେତେ ବେଳେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଥିଲେ ତେବେ ଏହା ଉପରେ ଫେନ୍ସ ମାନେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେଇ ଥିଲେ ଏବଂ ଜାହା ପାଇଁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ରଖୁଲ୍ ନିଜେ ତାଙ୍କୁ ଆନ ଫୋଲ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ସେମିତି ରେ ଏହା ପୂର୍ବ ରୁ ରଖୁଲ୍ ପ୍ରୀତ ସିହଂ ଗ୍ରୀନ୍ କଲର ର ମୋନକର୍ଣ୍ଣି ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲେ ଯେଉଁ ଥିରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ମଧ୍ୟ ମିଳି ଥିଲା ।

ଏହି ଦିନ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଏୟାର ପୋର୍ଟ ର ସ୍ପର୍ଟ କରା ଜାଇ ଥିଲା ଯେଉଁ ଠାରେ ରଖୁଲ ପ୍ରୀତ୍ ବ୍ଲୁ କ୍ରପ୍ ଟପ୍ ଏବଂ ବ୍ଲୁ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧି ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କର ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦେଖି ପାରୁ ଥିବେ କେମିତି ଭାବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏୟାର ପୋର୍ଟ ରୁ ବାହାରୁ ଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *