ଦୋକାନ ଭିତରେ ଯୁବକ କରୁଥିଲେ ଏଭଳି ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ

yuuuiyik

ଖୋଲା ଖୋଲି ଭାବେ ଦୋକାନ ରେ କରୁ ଥିଲେ ରାସଲୀଳା ଧରା ପଡିବା ପରେ ଘଟିଲା ଏମିତି କିଛି ଘଟଣା ଜାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରିବେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ ରୁ ଖରାପ ଶବ୍ଦ ବାହାରୁ ଥିଲା ଜାହା ଅତି ଖରାପ ଶବ୍ଦ ଥିଲା , ତେବେ ସେହି ଶବ୍ଧ କୁ ସୁଣି କିଛି ପୋଲିସ୍ ଭାଈ ମାନେ ସେଠାକୁ ଆସିଲେjuiyiukm,

ଏବଂ ଏବଂ ସେହି ଠାରେ ଭିତର ପଟକୁ ପସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ସେହି ଥିଲେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହେଲେ ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ କୁ ଜାଇ ଦେଖିଲେ ଏମିତି କିଛି ଚାଲି ଥିଲା ଜାହା ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ । ତେବେ ଏଠାରେ ଏକ ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଘଟଣା ସୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି , ଏବଂ ଆମ ନଜର କୁ ଏମିତି ଘଟଣା ଆସି ଥିଲା ଯେଉଁ ଠାରେ ଖରାପ କାମ ହେଉ ଥିଲା , ସାଧାରଣ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ କି ଦୋକାନ ରେ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ବାସ କରି ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଦେବା ଦେବୀ ଙ୍କ ବାସ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ରହି ଥାଏtryythn

, ବହୁତ ଲୋକ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ କୁ ଖାଲି ପାଦ ରେ ଜାଆନ୍ତି ହେଲେ ଏଠାରେ କିଛି ଅଲଗା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି କି ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ ରେ ନିଜର ପ୍ରେମୀକା ଙ୍କୁ ଧରି ଘପାଘପ୍ କରିବାରେ ଲାଗି ଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଧରା ପଡିଲେ ଏବଂ ପରେ ପୋଲିସ୍ ର ଆୟୋତ କୁ ମଧ୍ୟ ଆସି ଥିବା ବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଟି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ର ଅଟେ , ସେମିତି ରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବର୍ତମାନ

ସମୟ ରେ ସେହି ଦୋକାନୀ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ରାଗ ଦେଖେଇ ଥିବାର ଜଣା ପଡିଛି , ଜାହା ପରେ ପରେ ପୋଲିସ୍ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନିଜ ଆୟତ କୁ ନେଇ ଥିବା ସହିତ ଘଟଣା ର ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ତଦାରଖ୍ କରି ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ  ମିଳିଛି , ଏଠାରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିବା କଥା କି ଏହି ଦୋକାନୀ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପୂର୍ବ ରୁ ଏମିତି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଦୋକାନfgsthb

କୁ ବହୁତ ଥର ଡାକି ଥିବା ବେଳେ ଏବଂ ସେ ଏହି ପରି କାମ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରି ଥିବା ବେଳେ ସେ ମାନି ନ ଥିବା ବେଳେ ତେବେ ସେଷ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜବର୍ଦୋସ୍ତି କରି ଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ବି ପୋଲିସ୍ ପାଖରେ ସେ କରିଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କର କଣ ରାୟ ରହିବ ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରିବେ , ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *