ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଇଁ ବଶିକରଣ ଓଡ଼ିଆ |

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଜରୀଆରେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ବସି କରଣ ମନ୍ତ୍ର କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଯାହା ଦ୍ୟାରା ଆପଣ ଆପଣ ଙ୍କର ପ୍ରେମିକା କୁ ନିଜ ହାତ ମୁଠା ରେ ରଖିବା ସହ ଆପଣ ଙ୍କ କଥା ରେ ଆପଣ ତା ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଧ୍ୟ ରଖି ପାରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ମନା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆପଣ ଯଦି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହାକୁ କରିବା ପାଇଁ , ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବହୁତ ସହଜ ରେ କରି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣ ଙ୍କର ପ୍ରେମିକା ଙ୍କୁ ନିଜ କଥା ରେ ବସ କରି ପାରିବେ ।errhtydjiky

ଏଥିଲାଗି ଆପଣ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ଶେଷ ଯାଏଁ ପଢନ୍ତୁ । ଆପଣ ଏହାକୁ କରିବା ମାତ୍ରେ ଏହାର ଚମତ୍କାର ର ପ୍ରଭାବ ଦେଖି ପାରିବେ , ତେଣୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ବିଶେଷ ଅନୁରୋଧ ଆପଣ ଏହାକୁ କୈଣସି ଖରାପ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରେ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଏହି ଉପାୟ ଆପଣ ଙ୍କର ପ୍ରେମିକା କିମ୍ବା ପତୀ ପତ୍ନୀ ମାନେ କରି ପାରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା ଏହି ଉପାୟ ଟି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଣ କଣ ଦରକାର ।
1. 2 ଟି ଲବଙ୍ଗ ଫୁଲ
2. ଖଣ୍ଡେ ଧଳା କାଗଜ
3. ମୁଠାଏ ଅରୁଆ ଚାଉଳhtyyjkykuiiu

ଆପଣ ଏହି ସବୁ ସାମଗ୍ରୀ ସଗ୍ରହ କରି ସାରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଆପଣ ବୁଧବାର ଦିନ ଗାଧୋଇ ସାରିବା ପରେ କାଗଜ ଉପରେ ମୁଠାଏ ଅରୁଆ ଚାଉଳ ନେଇଥିବା ଚାଉଳ ଏବଂ 2 ଟି ଲବଙ୍ଗ ଫୁଲ କୁ ରଖି ତାକୁ ବାରମ୍ବାର ସ୍ପର୍ଶ କରାନ୍ତୁ ( ଉଭୟ ଚାଉଳ ଏବଂ ଲବଙ୍ଗ ଫୁଲ ) । ସ୍ପର୍ଶ କରାଇବା ସମୟ ରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟି ଯପ କରନ୍ତୁ (ଓଁ ଚମ୍ ଚାମୁଣ୍ଡାୟ ନମଃ (ନାମ) ମମସମ କୁରୁକୁରୁ ସ୍ୱାହା । ନାମ ଯାଗାରା ଆପଣ ବସି କରଣ କରଥିବା ଲୋକ ର ନାମ କୁହନ୍ତୁ ।ergrtujtuju

ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଯପି ସାରିବା ପରେ କାଗଜ ଟିକୁ ପୁଡିଆ କରି ଆପଣ ଆପଣ ଙ୍କର ତକିା ତଳେ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ତା ପର ଦିନ ଯାଇଁ ଆପଣ ବସି କରଣ କରୁଥିବା ଲୋକ ଙ୍କ ଘରେ ବା ତାଙ୍କର ଘର ର ଛାତ ଉପରେ ସେହି ଚାଉଳ କୁ ବୁଣି ଦିଅନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ମନେ ରକନ୍ତୁ ଏହି କାମ କରିବା ସମୟ ରେ ଈପଣ ଙ୍କୁ ଯେମିତି କେହି ନ ଦେଖନ୍ତି ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *