ଓଡିଆ ଡବଲ ମାନେ ଥିବା କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ କଣ ଖାଇଲେ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏ ସଂମ୍ଭୋଗ କରି ପାରିବେ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏମିତି ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ ଆଣିଛୁ ଯାହା ଆପମ ଜାଣି ରଖିବା ଦରକାର ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହା ସହ ସେହି ପ୍ରଶ୍ନ ର କିଛି ମଜାଦାର ଉତ୍ତର ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଯୌନାଙ୍ଗ ରେ ଲିଙ୍ଗ କେମିତି ଭରିବା କି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମହିଳା କାନ୍ଦିବା ପାଇଁ ମଜବୁର ହେଇଯିବ ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଗୋଟିଏ ଗୋଡ କୁ 90 ଡିଗ୍ରୀ ନେଇ ଲିଙ୍ଗ କୁ ସେଟ କରି ଦେଲେ ସେ କାନ୍ଦିବା ପାଇଂ ମଜବୁର ହୋଇଯିବ , ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି କେଉଁ ଦିନ ଝି୍ ମାନଙ୍କୁ ସଂଭୋଗ କରିବା ପାଇଂ ଅଧିକ ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ ?sfgdhgjkhgk

ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ପିରିୟଡ ସମୟ ରେ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି କେଉଁ ବୟସ ର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ସଂଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସବୁ ଦିନ ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି 30 ରୁ 40 ବୟସ ର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ସବୁ ଦିନ ଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ସବୁଠୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ପ୍ରାଣୀ କିଏ ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ସିମ୍ପାଜୀ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଝିଅ ମାନେ କେତେ ବର୍ଷ ପରେ ଗର୍ଭଧାରଣ କରିଥାଆନ୍ତି ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛିdfjhgjhk

16 ରୁ 17 ବର୍ଷ ପରେ ଗର୍ଭଧାରଣ କରିଥାଆନ୍ତି ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି କେଉଁ ଜଳଚର ପ୍ରାଣୀ ର ଦୁଇଟି ମୁହଁ ଅଛି ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଜୋକ ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ରେ କେତେବେଳେ ଅଧିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥାଏ ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ତନ ଟିକେ ଟିକେ ବଢିଥାଏ ସେତେବେଳେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥାଏsafdshfgj

ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ମୁକ୍ତାର ଜନନୀ କିଏ ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଶାମୁକା ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଉଛି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କେଉଁ ସମୟ ରେ ଅଧିକା ସଂଭୋଗ ର ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ ? ବନ୍ଧୁଗଣ ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଟି ହେଉଛି ଅଧା ରାତି ଠିକ 2 ଟା ସମୟ ରେ ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *