ସୋ ଅଫ୍ କରୁ କରୁ ରଖୁଲ୍ ଙ୍କ ଖୋଲିଗଲା ଡ୍ରେସ୍ ଆଉ ତାପରେ ଦେଖନ୍ତୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ।

Rakul Preet

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ତାଙ୍କର ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଜିଆ ରେ ସେୟାର କରି ସବୁବେଳେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାନ୍ତି। ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏଇ ଏବେ ଏବେ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଙ୍କ ର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଗୋଟିଏ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଗାଧୋଇବାର ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ଯେଉଁଥିରେ କି ସେ ସମୁଦ୍ର କୁ ଗାଧୋଇବା ଯିବା ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଜଣା ପଡୁଛି ତେବେ ସେ ଗାଧୋଇବା ଯିବା ସମୟ ରେ ଗୋଟିଏ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବିକିନି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯାହାକି ତାଙ୍କର ସେହି ଡ୍ରେସ ଟି ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କର ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହୋଇଛି ।

Rakul

ତେବେ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଙ୍କ ର ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପେୟାର ଦ୍ୱାରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଙ୍କ ର ମୁହଁ ରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ର ଜଣା ପଡୁଛି ତେବେ ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଙ୍କ ର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଆସୁଛି ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କି ରାକୁଲ ଏବେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭିଜିଓନ ସମମିଟ 2021 ଦ୍ୱାରା ଆସୁଛି ଯେଉଁଥିରେ କି ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଗୋଟିଏ ହଳଦିଆ ପୋଷାକ ରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ସେହି ପୋଷାକ ସହତ ତାଙ୍କର ଓଠ ରେ ଲିପଷ୍ଟିକ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଏବଂ ତା ସହିତ ସେ ତାଙ୍କର କେଶ କୁ ଖୋଲା ରଖିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥି ପାଇଁ କି ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତ ଙ୍କୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କର ସେହି ପୋଷାକ ପାଇଁ ବହୁତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହେବା ସହ ସମସ୍ତ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରିଛନ୍ତି ।

Rakul Preet

ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟ ରେ ସେ ଏ ନେଇ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ରେ ତାଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ରକୁଲ ପ୍ରିତ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ରେ କହିଛନ୍ତି । କି ସେ ଏବେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାହ୍କର ଏକ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ସେ ବହୁତ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରି ପାରିଥିଲେ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *