ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖନ୍ତୁ ଜଈ ଭାଇ ଙ୍କ ଝିଅ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲାଖି ଯିବ

jkdfhfgdsgfng

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣନ୍ତି କି ଓଲିଉଡ ଜଗତରେ ଅଭିନୟ କରୁଥବା କିଛି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ଅଜଣା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ଜୀବନ ଶୈଳି ଏବଂ ପରିବାର ର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ଶୈଳି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ଅଜଣା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନାମ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଅଜଣା ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଯିଏ କି ଓଡିଆ ଜଗତ ରେ ବହୁତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଏବଂ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତasdgdfhgjmh

ଜଈ ଭାଇ ଆଜି ଆମେ ଆପମ ମାନଙ୍କୁ ଜଈ ଭାଇ ଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଝିଅ ବିଷୟରେ କହବୁ ଯାହା କି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏବେ ସୁଧା ଅଜଣା ମଧ୍ୟ ଥିବ । ତାଙ୍କର ନାମ କଣ ବୟସ କେତେ ସେ କଣ କରନ୍ତି କଣ ପଢିଛନ୍ତି କେଉଁଠା ରେ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ର ଲକ୍ଷ କଣ , ତାଙ୍କର କଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର ଇଛା ଅଛି ନା ତାଙ୍କର ଆଉ କଣ ଆଶା ଅଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ନେବା ତାଙ୍କର ଝିଅ ବିଷୟ ରେ । ତେବେ ଆପଣ ଜଇ ଭାଇ ଙ୍କ ର ଝିଅ କୁ ଖୁବ ଶିଘ୍ର ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତ ରେ ପାଦ ପକାଇବାର ଦେଖିବେ ତେବେ ଆପଣ ଭାବୁଥିବେsdgtrttjkuykl

ସେ ଦେଖିବାକୁ କେତେ ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କର ଚାଲି ଚଳନ କିପରି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ସେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତ ରେ ନାୟୀକା ହେଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଜ ଆସିବ କି ନାହିଁ ସେ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଥିବ ତେବେ ସେ ନେଇ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସବୁ କହିବୁ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ତାଙ୍କର ନାମ ହେଉଛି ଅନୁରାଧା ସାମଲ ସେ ଜଈ ଭାଇ ଙ୍କର ଝିଅର ଝିଅ ଅର୍ଥାତ୍ ନାତୁଣୀ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଗକୁ ଅନୁରାଧା ସାମଲ ଙ୍କ ର କଣ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିବ ସେ କେମିତି ଆଗକୁ ବଢିବେnvmhurtre

ଏ ନେଇ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ର ସମସ୍ତ ପ୍ଶ୍ନ ର ଉତ୍ତର ଦେବୁ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ଅନୁରାଧା ସାମଲ ଜଈ ଭାଇ ଙ୍କ ନାତୁଣୀ ଭାବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ଛୋଟ ଅଭିନୟ କରି ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ଫୋଲଅର୍ସ ବଢେବା ସହିତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ସାରିଲେଣି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *