ପାହାଡ଼ ତଳେ ଚାଲିଥିଲା ରାସଲୀଳା କିନ୍ତୁ ଦେଖିଲା ପରେ ଏମିତି ହେଲା ଜାଣିଲେ

fhygjkkilio

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗି ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ ଜଣେଇ ଦେବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି ଏଠାରେ ଅସଲ ରେ କଣ ହେଉ ଥିଲା ବୋଲି ଏବଂ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରିବେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଘଟଣା ଅନୁସରେ ରାସଲୀଳା କରୁ ଥିବା ସମୟ ରେ ଧରା ପଡିଗଲେ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଜୁଗଳ ମାନେ ଏବଂ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଘଟଣା ର ଭିଡ଼ିଓzdvgchnguj

ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରା ରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ଆଜିର ଦିନ ରେ ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ରହୁଛି ଏମିତି ବେଳେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଫୋନ୍ ରୁ ଫୋନ୍ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବା ଭିଡ଼ିଓ କେଉଁଠିକାର ଜଣା ପଡି ନ ଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ କିନ୍ତୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି କି ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ଦୁହେଁ ରାସ୍ତା କଡ ସାଇଟ୍ ରେ ପାହାଡ ତଳେ ଏମିତି ରାସଲୀଳା କରୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି ।gbftjnuhg,,l.

ଏଠାରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଲୁଚି କରି ରେକୋଡିଂ କରା ଜାଇ ଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ମୁହଁ ସଠିକ୍ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ନ ଥିବା ବେଳେ ରେକୋଡିଂ କରି ଥିବା ପିଲା ମାନେ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ କରି ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରୁ ଥିବେ ଆଜିର ଦିନ ରେ କେଉଁ ପରି ଭାବେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବାର କେମିତି ସବୁ ପ୍ରଭାବ ଆମର ସମାଜ ଉପରେ ପଡୁଛି ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ମତcdfgbfyjyui

ଏହାକୁ ନେଇ କଣ ରହିଛି କମେଣ୍ଟ କରିବେ ଏବ୍ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲାଇକ୍ କରନ୍ତୁ ତଳେ ,ଏବଂ ଏହି ପରି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ବନ୍ଧୁଗଣ ପାଇବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆମକୁ ଫୋଲ୍ଲ କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରିବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *