9 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rashi

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ , ଆଜି ଏକ ନାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଦିନ ହେବ , ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପିତୃ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କିମ୍ବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ , ତୁମର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ , ଚାଲିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ , ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ , ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ , ସମାଜର କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ , ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ , ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ |brusha

କର୍କଟ : ରବି ପୁଷ୍ପ ଯୋଗ କର୍କଟ ରୋଗ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ , ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ , ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ , ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ , ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ , ଆଜି, ସତ କହି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ଖୁସି ହେବେ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ , ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ସୁନ୍ଦର କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ହେବ , ତୁମର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ , କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ , ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ , ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ହାସଲ ହୋଇପାରିବ , ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ , ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |libra

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ , ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ , ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ରୁଟିରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ , ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ , ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉଭୟ ଘର ଏବଂ ଅଫିସରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ , ତୁମର ଅଭିଜ୍ଞତା ମଜାଦାର ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷ କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆପଣ ବୈବାହିକ ସଂପର୍କରେ ନୂତନ ସତେଜତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ସଫଳତା ମିଳିବ , ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୁମ ସହିତ ସମୟ ଏବଂ ଉପହାର ବିତାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି , କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ , ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଅଧିକ ହେବ |mina

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ତୁମ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ , ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ , ଆପଣ ହାତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ: ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ , ତୁମର ଅତୀତ ସମୟରୁ ତୁମେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ | ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ , ସରକାରୀ ଦିଗରୁ ସହଯୋଗ ଆସିପାରେ , କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାରର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମନକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିପାରେ , ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ , ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ , ଆଜି ତୁମର କାମ ବଦଳିପାରେ କିନ୍ତୁ ଭୟଭୀତ ହେବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ , ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଅନେକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଅଟେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାରେ କୋମଳ ହୁଅନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ , ସମୟ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ବୃଦ୍ଧି ଦେଖାଉଛି | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ , ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହେବ , ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | କାହାର ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରିବ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *