8 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ ଦେଖନ୍ତୁ

ମେଷ: ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅତୀତର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଖୁସି କରିବ , ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ଲାଭ ଦେଇପାରେ , କିନ୍ତୁ ଅର୍ଥହୀନ ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସେବା କର, ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି , ପିଲାମାନଙ୍କର କିମ୍ବା ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ମନ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ତଥାପି, ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ , ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଖବର ଆଣିପାରେ , ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |brusha

ମିଥୁନ : ଆଜି, ଗ୍ରହମାନେ ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ପ୍ରସ୍ତୁତ କାମ ଘାସକୁ ଯାଇପାରେ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଚିନ୍ତା ହେବ , ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି , ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ , ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ ତୁମକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ , ଚାକିରିରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଦାୟିତ୍ ର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ , ରାଜନୈତିକ ତିକ ଲାଭ ହେଉଛି , ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରତିଛବି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , କୌଣସି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ , ପତି ସହିତ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |leo

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ , କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଲାଭ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ପରିସ୍ଥିତିଶକ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ପଛରେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଏହି ସମୟରେ ଆୟର ମାର୍ଗ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ , କାହାକୁ ଭେଟିବା ପରେ ଏହା ଅତୀତର ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ମନେ ପକାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ , ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସବୁକିଛି ଗଭୀରକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ , ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପାଇବେ |

ବିଛା : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ , ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ , ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ , ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ନିଯୁକ୍ତି ଅଫର ପାଇବେ | libra

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ , ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଉପଭୋଗ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ବସନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ , ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ , ଆୟ ଭଲ ରହିବ , ଘରର ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ , ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ , ସମାଜରେ ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ , ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ , ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ , ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ , ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ , ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ , ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *