ଝିଅ କୁ କେମିତି ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଶିତ କରେଇବେ ଜାଣନ୍ତୁ ସଠିକ୍ ଉପାୟ

jtgujkykul

ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଆପଣ ମାନେ କେମିତି ଭାବେ କୈଣସି ବି ଝିଅ କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ମୋଡିଭେଟ୍ କରି ପାରିବେ ଏବଂ ନିଜ ସହିତ କଥା କହିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରେଇ ପାରିବେ ତଥା ଆପଣ ମାନେ କେମିତି ଭାବେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ କୁ ପଟେଇ ପାରିବେ ସେହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ଏମିତି ରେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଭାବନ୍ତୁ ତେବେ ଦୁଇଟି କାମ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ପ୍ରଥମେ ହେଲା ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ର ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ବଢେଇବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ ,fgsagsWF

ଏହା ବଢେଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ମଧ୍ୟ ରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ପ୍ରତି ଥିବା ବିହେବ୍ କୁ ଲୁଜ୍ କରନ୍ତ, ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ରେସ୍ପେକ୍ଟ କୁ ମଧ୍ୟ ଲୁଜ୍ କରିବେ ସେମିତି ରେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗିବ କି ଏହି ପିଲା ଆଗରୁ ଏମିତି ନ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ କଣ ପାଇଁ କରୁଛି ,ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ନୂଆ ରିଲେସନ ରେ ରହିଛନ୍ତି ,ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ପସନ୍ଦ କୁ ଆପଣ ଙ୍କ ପସନ୍ଦ କରିବେ , ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ତାଙ୍କର ପସନ୍ଦ ସହିତfrdgrdjSWwd

ମିଶିବ ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବେ ଏବଂ ଦୁଇ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ କାମ ରହିବ  ହରେଇବାର ଭୟ ରହିବା ଜରୁରୀ ତେବେ ଏହା କଣ  ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସାଥୀ ଙ୍କତ ପାଖରେ ହରେଇବାର ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ,ଏମିତି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଇନଡାଇରେକ୍ଟଲି ଜଣେଇବେ କି ଆପଣ ସାମ୍ନା ରେ ସେ କିଛି ଭୁଲ ଯଦି କରନ୍ତି ,ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେବେ ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲି ପାରନ୍ତି । ଏହି ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି୍ ଏହି ଉପାୟ କୁ ବଢେଇବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ,CFRDSHGD

ସେମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଶିତ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଦୂରେଇ ଯିବାର ବାସ୍ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ପଡିବ ଆଉ ଯଦି ସେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ରେ ଲାଇକ୍ କରୁ ଥିବେ ଏବଂ ଭଲ ପାଉ ଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ଙ୍କୁ କେବଳ କିଛି ଦିନ ହିଁ ମନେପକେଇବ ଏବଂ ଫେରି ମଧ୍ୟ ଆସିବ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *