ଝିଅ ମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ବାଳ ରହିଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ

fjgukjbl;nkj

ବନ୍ଧୁଗଣ ନାରୀ ମାନଙ୍କ କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ର ବାଳ ନିଜର ମୋନି ପର୍ସ ସିନ୍ଦୁକ , ଦୋକାନ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଡ୍ରୋୟାର ରେ ରଖିଲେ ଧନ ର ଆଗମନ ହୋଇ ଥାଏ , ତଥା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଧନୀ କରେଇ ଥାଏ  ନାରୀ ମାନଙ୍କ ସେହି ଅଙ୍ଗ କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ଜାହାକି ଏତେ ଭାଗ୍ୟ ଶାଳୀ ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନେବା । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ କେଉଁ ଅଙ୍ଗ ର ବାଳ ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ରେ ଜଣେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।ଯଦି କେବେ କୈଣସି ଗରିବ ଧନବାନ ହେବାକୁ ଚାହୁଁ ଥାଏ  ତେବେ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ ଙ୍କ ଏହି ଅମୂଲ୍ୟ ନୀତି ପାଳନ କରିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ,gtjugkh

ଏମିତି ରେ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ କୁହନ୍ତି କି ନାରୀ ମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅଙ୍ଗ ପବିତ୍ର ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ସବୁଠୁ ବେଶୀ ଅମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ପବିତ୍ର ହୋଇ ଥାଏ ଗୋଟିଏ ଚରିତ୍ର ବତୀ ନାରୀ ର ଗୋଟିଏ ବାଳ  ସେମିତି ରେ ତାଙ୍କ ମତ ରେ ସେହି ନାରୀ ଗୋଟିଏ ଅଙ୍ଗ ର ବାଳ ଏତେ ଚମତ୍କାରୀ ହୋଇ ଥାଏ କି ଗରିବ କୁ ବି ଧନୀ କରେଇ ଦେଇ ଥାଏ  ଧର୍ମ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନାରୀ ର ସବୁ ଅଙ୍ଗ ପବିତ୍ର ହୋଇ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ନାରୀ ର ଆଖିର ପଲକ ଅଧିକ ପବିତ୍ର ହୋଇ ଥାଏ, ତେବେ ସେହି ପବିତ୍ର ଅଙ୍ଗ ହେଲା ତାଙ୍କର ପଲକ ।dgdtfjguk

ଏବଂ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଚାଣକ୍ୟ ଙ୍କ ମତ ରେ ସେହି ପବିତ୍ର ନୀରୀ ମାନଙ୍କର ଆଖିର ପଲକ ର ବାଳ କୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନେ ମୋନି ପର୍ସ ସିନ୍ଦୁକ , ଦୋକାନ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଡ୍ରୋୟାର ରେ ରଖିଲେ ଧନ ର ଆଗମନ ହୋଇ ଥାଏ । ଏବଂ ଜାହା ଫଳ ରେ ଗୋଟିଏ କାଙ୍ଗାଳ ବି ଧନ ବାନ୍ ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ବାଳ କୁ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗ ର କପଡା ରେ ଗୁଡାଇ କରି ସେହି ସ୍ଥାନ ରେ ରଖିବା ଦରକାର ଏମିତି ରେ ଆପଣ  ମାନେ ଯଦି ଏହି ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତିfhbfgjgk

ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଥିରେ ଉନ୍ନତି କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଉପୟ କୁ କରନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସେହି ବର୍ଷ ରେ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଉନ୍ନତି ହେବା ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଧନ ଲାଭ ହେବ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *