ଭାରତ ରେ ଏହି ସ୍ଥାନ ରେ ଗୋଟିଏ ଚହା ଠାରୁ କମ୍ ଦାମ୍ ରେ ମିଳନ୍ତୁ ଯୁବତୀ

ghtgfjfACSDfgdfj

ଦୁନିଆଁ ଚାହିଁଲେ କେତେ ବି ବଦଳି ଯିବ ହେଲେ ଆଜିବି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଭାବନା ବଦଳୀ ନାହିଁ  ଆସୁ ଥିବା ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କର କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠୀ ଷୋଶଣ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଆଜିର ସମୟ ରେ ବି ଭାରତ ର ଗାଁ ମାନଙ୍କ ରେ ମହିଳା ମାନେ ଷୋଷଣ ର ଶୀକାର ହୋଇ ଥାନ୍ତି  ସେମିତି ରେ ଏହି ଦିନ ରେ ସେମିତି ହିଁ କିଛି ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯେଉଁ ଠାରେ କେବଳ 10 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ବିକ୍ରୀ କକରି ଦିଆ ଯାଉଛି । ତେବେ ଆମେ ଯେଉଁ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ତାହା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ର ଶିବ ପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ହେଉଛି ଏଠାରେ ଲୋକ ମାନେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଥା ଭାବେ ପରିଚିତ କରେଇ ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି, ଏହି ପ୍ରଥା ହିସାବ ରେ ଏଠାରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ କିଣା ବା ବିକ୍ରୀ କରା ଜାଇ ଥାଏ ।gerhskiut

ଏମିତି ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଏଠାରେ କୋଣ୍ଟରୁବ୍ୟୁଟ୍ ହୋଇ ଥାଏ କି ଯିଏ ପୁରୁଷ ଅଧିକ ପଇସା ଦେବ ସେ ସେହି ମହିଳା ଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ରହିବ ଏବଂ ସମୟ ସୀମା ସରିବା ପରେ ସେଠାରେ ପୁଣି ଥରେ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ବିକ୍ରୀ କରି ଦିଆ ଜାଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ବେଳେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳ ର ଜଣେ ମହିଳା ଙ୍କ କଥା ଅନୁସାରେ ଏହି କୁ ପ୍ରଥା କୁ ବହୁତ ସମୟ ରେ ସେଷ କରିବା ପାଇଁ ସରକାର ପ୍ରୟାସ କରି ଥିବା

ବେଳେ ପୁଣି ବି ଏହି ପ୍ରଥା କେବେ ବି ସରିଲା ନାାହିଁ , ହେଲେ ସେମିତି ବେଳେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳ ରୁ ଗୋଟିଏ ବହୁତ ବଡ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆସି ଆମ ପାଖରେ ପହଁଚିଛି ଜାହା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବି ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏମିତି ରେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଏବେ ବି ଗୋଟିଏ ଅପାହିଚ୍ ବା ଛୋଟା ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି କି ସେ ଦୁଇ ଓଳି ସ୍ୱାମୀhufkjjfdafefg

ଏହି ପିିଲା ମାନଙ୍କୁ ଖୁଆଇବା ପାଇଁ ସେ ନିଜର ଦେହ କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ କମ୍ ଟଙ୍କା ରେ ବିକ୍ରୀ କରିବା ପାଇଁ ପଛେଇ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ଅନୁସାରେ ସେ ନିଜର ପରିବାର କୁ ଚଳେଇବା ପାଇଁ କିଛି ବି କରି ପାରିବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *