ବଡ଼ ଖବର – ୧ ଟଙ୍କିଆ କାଗଜ ପଇସା ଥିଲେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ରାତାରାତି କୋଟିପତି

ghdjfdg

ଗୋଟିଏ ଦିନ ରେ ଆପଣ ହୋଇ ଯିବେ କୋଟି ପତି ସରକାର ଙ୍କ ହୋଇଛି ବଡ ଘୋଷଣା ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଟଙ୍କିକିଆ କାଗଜ ନୋର୍ଟ ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ହୋଇ ଯିବେ କୋଟି ପତି ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ କଣ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ କେମିତି ଭାବେ ସେହି କାଗଜ କୁ ବିକ୍ରୀ କରିବେ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଚାହିଁବୁ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବାସ୍ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରିବେ , ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଯଦି ଟଙ୍କିକିଆ କାଗଜ ପଇସା ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହାକୁ ବୀକ୍ରୀ କରନ୍ତୁ ଏହା କେଉଁ ମାନେ ନେବେ ନାsadghjk

ବାହାର ଦେଶ ର ଲୋକ ମାନେ ନେବେ ମାନେ ସେମାନେ ଏହି ସବୁ ପଇସା ନେବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଚାହିଁଲେ ଏହି ସବୁ ଟଙ୍କା କୁ ବହୁତ ଏମାଉଣ୍ଟ ଚାର୍ଜ କରି ଆପଣ ମାନେ ବୀକ୍ରୀ କରି ପାରିବେ ସରକାର ନିୟମ କରିଛନ୍ତି କି ଜାହା ପାଖରେ ବି ରହିଛି ସେମାନେ ଏହାକୁ ସେଲ୍ କରି ପାରିବେ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ମାନଙ୍କୁ ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ଟଙ୍କାକର ମୂଲ୍ୟ କୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ରେଟ୍ କୁ ଦେଖି ସେମାନଙ୍କୁ ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ

ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନେବେ ସେହି ପରି ଆମେ ଦ୍ୱତୀୟ ଉପାୟ ବିଷୟ ରେ କହିବା ତେବେ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଏମିତି ବହୁତ ୱେବସାଇଟ୍ ମାନ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ଜାହା ଏମିତି ସବୁ କାମ କରିବା ରେ ଲାଗିଛନ୍ତି , ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଠାରେ ସେମାନେ ଏହି ଟଙ୍କା କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ସେମାନେ ବୀକ୍ରୀ କରୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛନ୍ତି ଆପଣcxzvngm

ମାନେ ତେବେ କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଚଙ୍କା ରହିଛି କି ନାହିଁ  ସେମିତି ରେ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଟଙ୍କା ସବୁ ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବି ବଦଳି ଜାଇ ପାରେ ଏବଂ ଏହି ସବୁ କୁ ଆପଣ ମାନେ ବି ବିକ୍ରୀ କରି ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଟଙ୍କା ଆୟ କରି ପାରିବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *