ବିନା ତନ୍ତ୍ର ରେ ପଡିଶା ଘର ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କେମିତି ପଟେଇବେ ଭାଉଜ ନିଜେ ଆସିବେ

hfdhjkyil

ଆପଣ ମାନେ ଯଦି କୈଣସି ଝିଅ ବା ବିବାହିତ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ନିଜ ବଶ ରେ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଚାହୁଁ ଥିବେ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ଏମିତି କିଛି ଉପାୟ ମାନ ଜାହା ଆପଣ ମାନେ କେବେ ବି ଜାଣି ନ ଥିବେ ଏମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଉପାୟ କୁ କରିବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେହି ଝିଅ ଆପଣ ମାନଙ୍କ କଥା ରୁ କେବେ ବାହାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜାହା ବି କିଛି କରିବା ପାଇଁ ତାହା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଅତି ସହଜ ରେ ହାସଲ ହେବ । ତେବେ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ସେହି ଉପାୟ ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ନେବା ତେବେ ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ଝିଅ ବା ମହିଳା ଙ୍କ ଘର ଦିଆର ମୁହଁ ରୁ କିଛି ମାଟି ଆଣିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।rhgyrtjuuyk

ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ସେହି ଘର ର ସାମ୍ନା ରୁ କିଛି ଦୁବ ଘାସ କୁ ମଧ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବେ । ଯଦିି ଘର ସାମ୍ନା ରେ ନାହିଁ  ତେବେ ଘର ଚାରି ପାଖରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମିଳି ଯିବ, ଏହାକୁ ଆଣିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦୁଇଟି ଜିନିଷ କୁ 21 ଥର ନିଜ ଚାରି ପାଖରେ ବୁଲେଇ ଦେବେ, ଏହା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ଦୁବ ଘାସ ଏବଂ ମାଟି କୁ ଏକାଠୀ କରି ନିଜ ଅଗଣା ରେ ପୋତି ଦେବେ । ଏହା କରିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିବେ ସେହି ଝିଅର ମନ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ସହିତ ଭଲ ପାଇବା ବଢି ଯିବ ସେହି ପରି ବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ଗୋଟିଏ ଖାସ୍ କଥା ମନେ ରଖିବେ କି ଦୁବ ଘାସ ଏବଂ ମାଟି ଆଣିବାgrthjtuk

ସମୟ ରେ ସେହି ଝିଅ ବା ମହିଳା ଙ୍କ ଚେହେରା ମନ ରେ ଆଣିବେ, ଏବଂ ଅଗଣା ରେ ପୋତିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଝିଅ ର ନାମ ଉଚାରଣ କରିବେ । ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରୋୟଗ ଟି ରବିବାର ବା ମଙ୍ଗଳ ବାର ଦିନ ହିଁ କରିବାର ରହିଛି ଏହା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ମାଟି ଏବଂ ଦୁବ ଘାସ ଆଣିବା ସମୟ ରେ କାହାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବେ ନାହିଁ  ବା ଆଣିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଯେମିତି କାହା ସହିତ କଥା ବାର୍ତା କରିବେ ନାହିଁ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଧ୍ୟନ ଦେବେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ସବୁ କରିବା jdfkuiglf

ସମୟ ରେ ଏକା ରହିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ଜାହା ଫଳ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଏହି ବଶିକରଣ ଟି ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ମାନେ ଯେତେ ପରିମାଣ ରେ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ ତେଣୁ  ଏହି କଥା ର ବିଷେଶ ଧ୍ୟନ ରଖିବେ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *