ଗୋଟେ ମାସରେ କେତେଥର (ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ) ରଖିବା ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ

gfnjhjgjkhl

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ଆମ ମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ବୈବାହିକ ସଂମ୍ପର୍କ କେତେ ପରିିମାଣ ରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ରଖି ଥାଏ ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ଠାରୁ ଆଉ କିଛି ପବିତ୍ର ସଂମ୍ପର୍କ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇବେ ନାହିଁ ଏହି ଥିରେ ରଖା ଜାଉ ଥିବା ଶୀରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ପବିତ୍ର ଅଟେ ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ଜିବନ ଜାପନ ପାଇଁ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ମଣିଷ ଜିବନ ରେ ଏବଂ ଶରୀର ମଧ୍ୟ ରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବା ସହିତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତନ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ହେଲେ କିଛି ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ମାନେ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ପାଇଁgbtfnjhgfmj

ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ଲମ୍ଭା ସମୟ ଧରି ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ , ନିଜର ସାଥି ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଦୂର ରେ ରହିବା ଏବଂ ଝଗଡା ଲାଗିବା ଏହାର ମୂଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇ ଥାଏ ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ମାନେ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା ବିଷୟ ରେ କହିବା ମାସ ରେ ବା ସପ୍ତାହ ରେ ଅନେକ ଥର ଆପଣ ମାନେ ଶରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖା ଦେବା ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଦେହ ରେ ସିଥିଳତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ହେଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ କେବେ ଖରାପ୍ ହୋଇ ନ ଥାଏdbvdfnbfgn

ଏହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ନିୟମ ରେ ରଖି ପାରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇ ଥାଏ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲିତ ରହିବା ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହି ଥାଏ । ଏହି ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ନିଦ୍ରା ସଠିକ୍ ଭାବେ ହୋଇ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମାନେ ଏହାକୁ କେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି କି ଏହି ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ କେତେ ଥର ରଖିବେ ବୋଲି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନାgmhdfgbhf

ଦେବୁ କି ପୁରୁଷ ହେଉ କି ମହିଳା 20 ଥର ରୁ ଅଧିକ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା ଗୋଟିଏ ମାସ ରେ କରିବା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଖରାପ୍ ହୋଇ ଥାଏ । ଏହି ମଧ୍ୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ରହୁ ଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଶରୀର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ , ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ଜିବନ ର ଆନନ୍ଦ ନେଇ ପାରିବେ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରି ଥିବେ କି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସପ୍ତାହ ବା ମାସ ରେ କେତେ ଥର ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *