ଝିଅମାନେ କେତେ ସମୟ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି

hhsdggfhhgk

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସାଧାରଣତଃ ମହିଳା ମାନେ ଏହି କଥା କୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଦୁଃଖୀ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯେହେତୁ ତାଙ୍କର ପୁରୁଷ ସାଥୀ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ ପୁରୁଷ ମାନେ ଏ କଥା କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥାନ୍ତି କି ସେମାନେ ତାଙ୍କର ମହିଳା ସାଥୀ ଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୁର୍ତ ବେଳେ ସେମାନେ କାହିଁକି ଅଧିକ ସମୟ ଦେଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯାହା ଫଳ ରେ ମହିଳା ମାନେ ଅତରଙ୍ଗ ମୁହୁର୍ତ ର ସୁଖ ଠିକ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରି ପାରି ନଥାନ୍ତି ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ନିହାତି ଜାଣି ରଖିବା ଦରକାର କି ଆପଣ କେତେ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲୁ ରଖିବା ଦରକାର ଏ ସମୟ ସୀମା କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏକ ସର୍ଭେ କରାଯାଇଥିଲା ଏହି ସର୍ଭେ ରେ ଆମେରିକା , ୟିକେ ଓ ୟିଏସ୍ ର 4000 ପୁରୁଷ ।asdfashfj

ଏବଂ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଥିଲା ସର୍ଭେ ର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ଜନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ତଥ୍ୟ କୁ ସଠିକ ଭାବ ରେ ଜାଣିବା ସହ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଲୋକ ଲୋଚନ କୁ ଆଣିବା ସର୍ଭେ ରେ ସାମିଲ ଥିବା ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ବୟସ 18 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲା ଏହି ସର୍ଭେ ରେ ସେମାନ ଙ୍କୁ 2 ଟି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରା ଯାଇଥିଲା ପ୍ରଥମ ପ୍ରଶ୍ନ ଥିଲା କେତେ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଟି ହେଲା ଶାରିରୀକ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଇଁ ସେମାନ ଙ୍କୁ କେତେ ସମୟ ଦରକାର ସର୍ଭେ ରେ ସାମିଲ ଥିବା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଉତ୍ତର ଥିଲା କି ସେମାନେ ତାଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଇଁ ସେମାନ ।hkhfSDdh

ଙ୍କୁ 25 ମିନିଟ 51 ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଦରକାର ଏତିକି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ କାମ କଲେ ସେମାନେ ଚରମ ତୃପ୍ତି ରେ ପହଞ୍ଚି ପାରନ୍ତି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ର କହିବା ଅନୁସାରେ ଏ ସମୟ ସୀମା 25 ମିନିଟ 43 ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହେବା ଦରକାର କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ସାମିଲ ଥିବା ମହିଳା ମାନେ ଆପତ୍ତି କରି କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଷ ସାଥୀ କେବଳ 11 ର ରୁ 14 ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସାଥ ଦେଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଫଳ ରେ ସେମାନ ଙ୍କୁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ରୁପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ମିଳି ପାରେ ନାହିଁ ଏହି ସର୍ଭେ ରେ ଆଉ ଏକ ତଥ୍ୟ ସାମନା କୁ ଆସିଛି ଯେ ବୟସ ଓ ଅଭିଜ୍ଞତା କୁ ।

ମଧ୍ୟ ଶାରିରୀକ ସମ୍ବନ୍ଧ ବଢାଇବା ରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆମ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଚରମ ତୃପ୍ତି ରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ 11 ରୁ 13 ମିନିଟ ସମୟ ଲାଗୁଥିବା ବେଳେ ଅନଭିଜ୍ଞ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ 5 ରୁ 7 ମିନିଟ ସମୟ ଲାଗିଥାଏ ଯାହାକି ଭାରତୀୟ ଅନଭିଜ୍ଞ ପୁରୁଷ ମାନେ ସେତିକି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ କେବଳ 35 ରୁ 50 ଭାରତୀୟ ଅଭିଜ୍ଞ ପୁରୁଷ ମାନେ ହିଁ ଯେ କୈଣସି ବୟସ ର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ଦେଇ ପାରନ୍ତି ଯାହାକି 18 ର ରୁ 34 ବର୍ଷ ର ପୁରୁଷ ମାନେ ଦେଇ ପାରି ନଥାନ୍ତି।dfgdfjghjk

ଶାରୀରିକ ସଂବନ୍ଧ ବନାଇବା ସମୟ କୁ ନେଇ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ର ପସନ୍ଦ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଏ ସବୁ ରାତି ରେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଥିବା ବେଳେ ବିବାହିତା ନାରୀ ମାନେ ଏହି ସମୟ ରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି , ସେଥିପାଇଁ ବିବାହିତା ନାରୀ ମାନେ ଭୋର 3 ଟା ରୁ 5 ଟା ଭିତରେ ସଂବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *