100 ରାଣୀର ଗୋଟିଏ ରାଜା କେମିତି କରୁଥିଲେ ଜୀବନ ଯାପନ ହେଲେ କେମିତି ହେଉଥିଲା ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ

ଯେତେ ବେଳେ ଏଲୋପାତି ର ଉଦ୍ଧଭାବନା ହୋଇ ନ ଥିଲା । ତେବେ ସେହି ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନେ ଗଛ ର ଚେର ଖାଇ ନିଜର ରୋଗ କୁ ଭଲ କରୁ ଥିଲେ । କେବଳ ରୋଗ ବଢୁ ଥିଲା ବୋଲି କହିଲେ ଭୁଲ ହେବ । ହଁ ଆଜ୍ଞ୍ୟା ସେତେ ବେଳେ ଲୋକ ମାନେ ସେହି ଗଛ ର ଚେର ଫଳ ଏବଂ ପତ୍ର ର ସେବନ କରି ସେମାନେ ନିଜର ସେକ୍ସ ପାୱାର କୁ ମଧ୍ୟ ବଢାଉ ଥିଲେ । ପ୍ରାୟତଃ ରାଜା ରାଜୁଡା ମାନେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରର ଫଳ ର ସେବନ କରି ସେମାନେ ନିଜର ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଶରୀରିକ ଭାବେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରୁି ଥିଲେ । ତେବେ ଆୟୁର୍ବେଦ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ଫଳ ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ ।

ଆୟୁର୍ବେଦ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାଜା ମାନେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଜିବିତ୍ରୀ , ଜାଇଫଳ , ଅଶ୍ୱଗନ୍ଧା , ସିଲାଜିତ୍ , ଏବଂ ଶଫେଲ୍ ମୁସଲୀ ଖାଇ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ସନ୍ତଷ୍ଟ କରାଉ ଥିଲେ । ଏହି ଔଷଧ ରେ ଏମିତି କିଛି ଶକ୍ତି ରହି ଥିଲା କି ଏହା ଶରୀର ର ରକ୍ତ ସଂଞ୍ଚାଳନ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବର୍ଦ୍ଧକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ ଥିଲା । ମାନେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ ପାୱାର କୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ବଢାଉ ଥିଲା । ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଲା କି ଏହା ଶରୀର ପ୍ରତି ବିସେଷ କିଛି କ୍ଷେତି ପହଁଚାଏ ନାହିଁ ,

ଏହା ମନୁଶ୍ୟ ର ମାନଶୀର ସ୍ଥିତି କୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ସଦୃଢ କରି ଥାଏ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ବି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଏମିତି ଭାବେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁନ୍ତିତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଔଷଧ ସେବନ କରି ପାରିବେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ଔଷଧ ର ପାୱଡର ଗୁଣ୍ଡ ବଜାର ରେ ମିଳିବାରେ ଲାଗିଛି ।ଆପଣ ମାନେ ଚାହିଁଲେ ଆଣି ସେବନ କରି ପାରିବେ ଏହାକୁ ରାଜା ମାନେ ଗରମ ଗାଈ ର କ୍ଷୀର ସହିତ ସବେନ କରୁ ଥିଲେ ,ଏହାକୁ ସେବନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୈନ କ୍ଷେମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଏ । ଏବଂ ଶିଘ୍ର ପତନ ର ସମସ୍ୟା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସେଷ ହୋଇ ଥାଏ ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ

ଯଦି ଏହି ଔଷଧ ର ଭଲ ଭାବେ ସେବନ କରି ପାରିଲେ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପତ୍ନ ଙ୍କୁ ଖୁସି କରି ପାରିବେ, ସେମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି କିଛି ଷ୍ଚୋରୀ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଥିଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆମର ପେଜ୍ କୁ ତଳେ ଲାଇକ୍ କରି ପାରିବେ , ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *