ଯିଏ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏନି ସେ ତୁମକୁ ପାଇବା ପାଇଁ କାନ୍ଦିବ

asferfhyjtyu

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଏମିତି କିଛି ଜିନିଷ କହିବୁ ଯୀାହାକି ଆପଣ ପୁଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ଝିଅ ହୁଅନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ଯଦି କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଆଉ ତାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପମ ବହୁତ କିଛି କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଆଗ ରେ ଆପଣ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପଛ ରେ ଗୁଡାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଗ ରେ ସବିବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଏମିତି କିଛି ଜିନିଷ କହୁବି ଯାହା କୁ ଆପଁ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସେ ଝିଅ ପଛ ରେ ଆପଣ କଣ ଜଡିବେ ବରଂ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ କାନ୍ଦିବ ଆପଣ ଙ୍କ ର ଟିକିଏ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ର ପଛ ରେ ସବୁବେଳେ ଗୋଡାଇବqdwefter5gt5tr

ଏବଂ ଆପଣ ଙ୍କ ଆଗ ରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଁଆଇବ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଝିଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପିଅ ହିଅନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟେ କଥା ର ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହବ ଯେ ଆପଣ କାହା ଆଗରେ କେବେ ନିଦକୁ ଛୋଟ ବୋଲି ମନେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏପରି ଭାବିବା ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟ ଦଣେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ତାର ନଜର ରେ ବହୁତ ଛୋଟ ବୋଲି ଆପଣ ଙ୍କୁ ଭାବି ଥାଏ ତେଣୁ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ନିଜକୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ବଡ ଭାବିବା ଶିଖନ୍ତୁ ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣ ଯାହା ପଛ ରେ ଗୋଡାଇଥିବେ ତା ପଛ ରେ ଗୋଡାଇବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଲେ ସେ ଭାବିବ କି କାଲି ତ ସେ ମୋ ପଛ ର୍ ଗୋଡାଉଥିଲା ଆଉ ଆଜି କଣ ହେଲା ଆଉ

ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଲିଜର କିଛି ଖୁସି ମିହିର୍ତ ର ଫୋଟ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡନ୍ତୁ ଯାହା ଫଳ ରେ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଭାବିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହେବ କାରଣ ଆମର ବିଜ୍ଞାନ କହିଛି କି ଯେତେବେଳେ ଆମ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାର ମୂଲ୍ୟ ଜଣା ପଡିନଥାଏ ଆଉ ଯେଚେବେଳେ ତାହା ଆମ ପାଖରେ ନ ଥାଏ ସେତେବେଳେ ସେହି ଜିନିଷ ର ମୂଲ୍ୟ ଜଣା ପଡେ ତେଣୁ ଆପଣ ସେ ଝିଅ ହେଉ ବା ପୁଅ ହେଉ ଚାର ପିଛା କରିବା ଛାଡନ୍ତୁ । ତାପରେ ସେ ତାର ଭୁଲ କୁ ବୁଝି ଆପଣ ଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିବ ଆଉ ଆପଣ ଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ କାନ୍ଦିବ ।asferdghrht

ଆଇ ଗୋଟେ କଥା ମନେ ରଖନ୍ତୁ ଯିଏ ଆପଣ ଙ୍କର ସେ ଯେତେ ଯାହା ହେଲେ ବି ସେ ଆପଣ ଙ୍କର ହେବ ଆଉ ଯିଏ ଆପଣ ଙ୍କର ନୁହେଁ ଆପଣ ତା ପାଇଁ ଆପଣ ଙ୍କର ଆଖୁର ଲୁହ କୁ ତା ଆଗରେ ଯେତେ ଗୋଡାଇଲେ ବି ସେ ଆପଣ ଙ୍କର କେବେ ବି ହେବ ନାହିଁ ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *