ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଯିଏ ବି ନାଭିରେ ଲଗାଇଛି ଏହି ଛୋଟ ଜିନିଷ ଚମକି ଉଠିବ ତାହାର ଭାଗ୍ୟ

ବନ୍ଧୁଗଣ କହିବା ପାଇଁ ଗଲେ ମହିଳା ଙ୍କ ଶରୀର ର ସମସ୍ତ ଅଙ୍ଗ ଖାସ୍ ଏବଂ ମହତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ଥାଏ , ହେଲେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ନାଭଇ ବିଷୟ ରେ କିଛି ରୋଚକ ପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ବିଷୟ ରେ କଥା ହେବାକୁ ଆସିଛୁ । ତେବେ ଏହା ମାନବ ଶରୀର ର କୋମଳ ଅଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ ଏବଂ ଏହି ନାଭି ବିଷୟ ରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭ୍ରମ ରହି ଥାଏ , ଏବଂ ସେହି ପରି ବେଳେ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ବି ଏହି ନାଭି ବିଷୟ ରେ ବାକସା ମିଳି ଥାଏ । ସେମିତି ରେ ଆଜିର ଦିନ ରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଏମିତି ଚିନ୍ତା ଧାରା ରହି ଥାଏ କି ସେମାନଙ୍କୁ ଏତେ ଟଙ୍କା ମିଳି ଯାଉ କି ସେମାନେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ଭଲ ଲାଇଫ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ରେ ବଞ୍ଚି ପାରିବେ ଯେମିତି, ହେଲେ ସମସ୍ତ ଙ୍କର ଏହି ଇଚ୍ଛା କେବେ ବି ପୂରଣ ହୋଇ ପାରେ ନାହିଁ । ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଉପାୟ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ କରିଲେ ଅଲ୍ପ ଦିନ ମଧ୍ୟ ରେ ଆରଣ ମାନେ ଗରିବ ରୁ ଧନୀ ହୋଇ ଯିବେ , ପ୍ରଥମେ ହିନ୍ଧୁ ଧର୍ମ ରେ ପୂଜା ପାଠ ରେ ଇତ୍ର ର ବ୍ୟବହାର କରା ଜାଇ ଥାଏ । ସେମିତି ରେ କଣ ଆପଣ ମାନେ କଣ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଘରୁ ବାହାର କୁ ଯିବା ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ନାଭି ରେ ଇତ୍ର ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇ ଥାଏ  ।ଏହି ଉପାୟ କୁ ଆପଣ ମାନେ ସକାଉ ଉଠି ସ୍ନାନ କରି ପୂୂଜା ପାଠ ସାରି କରି ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଉପାୟ କୁ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଦେଖିବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ କେମିତି ଭାବେ ପରିବର୍ତନ ହେଉଛି , ଏମିତି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତନ ହେବା ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଠାରେ ଧନ ର ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ । ହେଲେ ସେହି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି କଥା ର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଧ୍ୟନ ଦେବେ କି ଆପଣ ମାନେ ଲଗାଉ ଥିବା ଇତ୍ର କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ରେ ଟଙ୍କା ରେ ହିଁ କ୍ରୟ କରି ଥିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଅନ୍ୟ ସହିତ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଭିଲିବେ ନାହିଁ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *