ମହିଳାମାନଙ୍କର ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି (ଗୁପ୍ତ ଜିନିଷ) ଶୀଘ୍ର ମୃତ୍ୟୁ ହେବ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ସେହି ଗୁପ୍ତ ଜିନିଷ ବିଷୟ ରେ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଚାଣକ୍ୟ ଙ୍କ ନିତି ଅନୁସାରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଏହି ଜିନିଷ କୁ କେବେ ବି ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ ହୋଇ ନ ଥାଏ , ଯେଉଁ ପୁରୁଷ ମାନେ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ଏହି ଜିନିଷ କୁ ଦେଖି ଦେଇ ଥାନ୍ତି ତେବେ ସେ୍ମାନେ ବର୍ବାଦ୍ ହୋଇ ଜାଇ ଥାଏ , ଏଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହି ଦେବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି ଆପଣ ମାନେ ସର୍ବଦା ସୁଖି ଜିବନ ବ୍ୟତିତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଜିନିଷ କୁ କେବେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ବି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏମିତି କୁହା ଜାଇଛି କି ପୁରୁଷ ମାନେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଏହି ଜିନିଷ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଅତି ଶିଘ୍ର ଆସି ଥାଏ ।

ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଏମିତି ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ମହାପାପୀ ବୋଲି ମନା ଯାଏ , ତେବେ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଠାରେ ସେହି ସବୁ ଜିନିଷ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯେଉଁ ଜିନିଷ କୁ କେବେ ଦେଖିବା କଥା ନୁହେଁ । ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଏମିତି ବି ମହିଳା ଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ବିଷୟ ରେ କୁହା ଜାଇଛି ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଚୁଇଁଲେ ବି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପାପ ସଦୃଶ ହୋଇ ଥାଏ ଏହା ହେଲା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ନାଭୀ କାରଣ ଏହି ଠାରେ ମାତାଙ୍କ ସବୁ ଶକ୍ତି ରହି ଥାଏ । ତେବେ ଏହାକୁ କେବେ ବି ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଦୁଇ ରେ ଜାହା ରହିଛିି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ କୈଣସି ମାଆ ମଙ୍କୁ ସ୍ତନ୍ୟ ପାନ କରୁ ଥିବାର ଦେଖି ଦିଏ ଏବଂ ନିଜର ମନ ରେ ସେ ଖରାପ୍ ଚିନ୍ତା ଧାରା ଆଣି ଥାଏ , ତେବେ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଏହି ପରି ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ମହାପାପୀ ମନା ଜାଇ ଥାଏ , ସେମିତି ଆମେ ଯଦି ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୈଣସି ବି ପୁରୁଷ କୈଣସି ମହିଳା କୁ ଲୁଚି କରି ମହିଳା ଙ୍କୁ ଗାଧୋଇବା ସମୟ ରେ ଦେଖିବା କଥା ନୁହେଁ, ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି କରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମହାବିପତ୍ତୀ ଆସି ପାରେ ।

ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆୟୁସ କମେ ଏମିତି ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟୟ ରେ ବହୁତ ଏମିତି ପୁରୁଷ ମାନେ ରହିଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ନାରୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ବା ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗ କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ରେ ସଂମ୍ଭୋଗ କ୍ରିଆ କରିବାର ଚିନ୍ତା ଧାରା ସେମାନେ ନିଜ ମନ ରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କାମୁକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରି ଥାନ୍ତି , ହେଲେ ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଜଣେଇ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ ।

କେବେ ବି କୈଣସି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଏମିତି ଭାବନା ନିଜ ମନ ରେ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଚିତ୍ ହୋଇ ନ ଥାଏ ଏମିତି କରିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ପ୍ରକୋପ ପଡେ ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ସେ ରାଗି ଜାଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ  ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣ ମାନଙ୍କର କଣ ରାୟ ରହିଛି ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗୁ ଥିଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ନିଜର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଫେମିଲି ସହିତ ସେୟାର କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲିହେ ନାହିଁଁ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *