ଘରେ ଭୁଲ ରେ ବି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି 3 ଟି କାମ ନହେଲେ ପସ୍ତେଇବେ ।

women

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନେ ର ଶଶୁର ଘରେ ବହୁତ ଅଭିନୟ କରି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନ ଙ୍କର ରାଜ୍ ଚାଲେ । ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ବିବାହ ପରେ ଝିଅ କୁ ଶଶୁର ଘରେ ସ୍ଥାନ ବନିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ତ ଲାଗେ ସେମିତି ରେ କିଛି ଝିଅ ମାନେ ଶଶୁର ଘର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳି ମିଶି ରହିଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କିଛି ଝିଅ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ରେ ରହିଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ମାନଙ୍କ ମତ ରେ ମଣିଷ ର ନାମ ତା ଉପରେ ବିଶେଷ ଭାବେ ପ୍ରଭାବ ପକେଇ ଥାଏ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ର ଶଶୁର ଘରେ ବହୁତ ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନ ଙ୍କର ରାଜ୍ ଚାଲି ଥାଏ  ।

girls

ପ୍ରଥମେ ହେଉଛି M ନାମର ଝିଅ ମାନେ । ଏହି ନାମର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ କେବେ ବି ଶତୃତା କରିବା କଥା ନୁହେଁ , ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତିସୋଧ୍ ବହୁତ କ୍ଷେତି ପହଁଚାଇ ଥାଏ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଚତୁର ଦିମାଗ ନିଜର ଶତୃ କୁ ସବକ୍ ସିଖେଇବା ପାଇଁ ବହୁତ କାଫି ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଶତୃ କେବେ ବି ଖସି କରି ଜାଇ ପାରେ ନାହିଁ, ଏମାନ ବିବାହ ପରେ ଶଶୁର ଘରେ ବହୁତ ଅଭିନୟ କରି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନ ଙ୍କର ରାଜ୍ ଚାଲେ ।

ଏହା ପରେ ରହିଛି A ନାମର ଝିଅ । ଏହି ନାମର ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟ କହିଲେ, ଏହି ପରି ଝିଅ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ମତଲବୀ ଏବଂ ଚତୁର ହୋଇ ଥାନ୍ତି, ଏହି ପରି ବେଳେ ଯେତେ ବେଳେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଏମାନଙ୍କୁ କୈଣସି କାମ ବାହାର କରିବାର ରହିଛି ତେବେ ଏମାନେ ନିଜର ଦିମାଗ୍ ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ଶଶୁର ଘରେ ବହୁତ ଅଭିନୟ କରି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନ ଙ୍କର ରାଜ୍ ଚାଲେ ।

girlsss

ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ K ନାମର ଝିଅ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ନାମର ଝିଅ ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ଚତୁରତା ର ପ୍ରଦର୍ଶନ ସବୁ ବେଳେ ଭଲ କାମ ପାଇଁ ହିଁ କରି ଥାନ୍ତି ଏବଂ  ଏମାନଙ୍କର ଶଶୁର ଘରେ ବହୁତ ଅଭିନୟ କରି ଥାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଏମାନ ଙ୍କର ଶଶୁର ଘରେ ରାଜ୍ ଚାଲେ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *