୩ଟି କାମ କରିଦିଅ ଝିଅ ତୁମକୁ ନିଜେ ପଟେଇବ ଆଉ କେବେ ଛାଡି ଯିବ ନାହିଁ

ghdrytj

କଣ ଆପଣ ଚାହାଁଁନ୍ତି କି ଯେଉଁ ଝିଅ କୁ ଆପଣ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ପାଗଳ ପରି ଭଲ ପାଉ । କେବଳ ସେହିଥି ପାଇଁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଉପାୟ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ ଜାହାକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଚାହିଁ ଏବଂ ସେ ନିଜ ପଟରୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା  ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ମାନେ ଝିଅ କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ବେଳେ ଏମିତି ହୋଇ ଥାଏ ଆମେ ଯେଉଁ କାମ କୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଚାହେଁ ତାହା ହାସଲ ହୋଇ ନ ଥାଏ। ହେଲେ ଯେଉଁ କାମ ଆମେ ନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହେଁ ସେହି କାମ ହୋଇ ଥାଏ ।fyjyodses

ତେବେ ଆଜିର ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଚାଲାଖ୍ ଅଟନ୍ତି ତେବେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ କିଏ ପଟେଇଇବା ପାଇଁ ଚାହେଁ ସେମାନେ ଜାଣି ପାରି ଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ଯେଉଁ ମାନେ ଏମିତି କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଝିଅ ମାନେ ଦୂରେଇ ଜାଇ ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ସେମିତି ବେଳେ ଝିଅ ଯଦି ଜାଣିବ କି ଆପଣ ତାହାର ତାରିଫ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର କେୟାର କରୁଛନ୍ତି ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ମୋଟେ ବି ଚେଷ୍ଟା କରୁ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେ ନିଜ ତରଫ ରୁ ସେ ନିଜେ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ,ଦୁଇ ନମ୍ବର ରେ ରହିଛି ଆପଣ ମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ କିଛି ବି ସ୍ପେସିଆଲ ଫିଲ୍ କରେଇବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ।hjhugk

କିଛି ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଥିରେ ୱତାଙ୍କର ମନ ପରିବର୍ତନ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ସ୍ପେସିଆଲ ଫିଲ୍ କରିବେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ବଢିିବ ଏବଂ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କୁ ଆଡୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଦୈଡି କରି ଆସିବେ ତିନି ରେ ଆପଣ ମାନେ ସବୁ ଝିଅ ସହିତ ମିଶିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଯେମମିତି କି ଯେଉଁ ଦୋକାନ ରେ ଗ୍ରାହକ ସଂଖ୍ୟା ବେଶୀ ସେଠାକୁ ସବୁ ଲୋକ ମାନେ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେଣୁ ଏହି ଫେକ୍ଟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ନିଜର ପାର୍ଟନର ନିଜେ ଦୈଡି କରି ଆସିବ ,fdhgfuyky

ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ମାନେ ଏମିତି ଆଉ ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ ନେଇ କରି ଆସିବୁ ଯେଉଁ ଥିରେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରିବେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବାର ଆଉ କିଛି ନୂଆ ନୂଆ ତରିକା ବିଷୟ ରେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ବାସ୍ ଆମକୁ ଏହା ପାଇଁ ଫ୍ଲୋଲ କରିବା ପାଇଁ ଭୁୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *