ଝିଅ ନିଜେ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଡାକିବ ବାସ୍ ଏହି କାମ କେତୋଟି କରି ଦିଅ

fhgfjyyks

ଆମେ ଏହି ଠାରେ ଆଜି ଏମିତି କିଠି ଟିପ୍ସ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଜାହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର ବା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରି ଦେବ ସେମିତି ରେ ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ମୋର୍ଡ ରେ ହେଲେ ତୁମ ପାର୍ଟନର ରାଜି ନାହାଁଁନ୍ତି  ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଅପସେଡ୍ ହେବା ବଦଳ ରେ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୁଅ, ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରିବେ ତାଙ୍କର ମନ ପରିବର୍ତନ ହେଉଛି ବୋଲି । ଏବଂ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବ ,ସେମିତି ରେ ସେ ନିଜେ ହିଁ ଚାହିଁବ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଟ୍ରୀକ୍ କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ afttrhruk

ପ୍ରଥମେ ତୁମକୁ ସଂମ୍ଭୋଗ କରିବାର ରହିଛି ହେଲେ ତୁମ ପାର୍ଟନର ଏହା ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ନାହିଁ  ତୁମେ ତାଙ୍କୁ କୁହ ଯଦି ସେ ମାନୁ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ତୁମେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରାଗ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ରହି ଥିବା ରାଗ କୁ ଲୁଚେଇ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ଉପରେ ହସନ୍ତୁ, ଏହି ଥିରେ ପାର୍ଟନର ଜାଣିବ କି ତୁମେ ଜିଦ୍ କରୁ ନହଁ ବୋଲି । ତା ଖୁସୀ ରେ ତୁମେ ଖୁସୀ ହେଉଛ ସେମିତି ରେ ସେ ବି ତୁମ ଖୁସୀ କୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ,ସେହି ପରି ଦୁଇ ରେ ଫି ମେଲ୍ ପାର୍ଟନର ଙ୍କୁ ସମ୍ଭୋଗ ରେ ରାଜି କରେଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ୍ସସାଇଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।grttydjy

ତଥା ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ପାରୁଛ ତେବେ ସର୍ପ୍ରାଜ୍ ଦେଇ ବା ଆପଣ ମାନେ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଇମ୍ପର୍ସ କରି ପାରିବେ ,ଏହା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗ ଡ୍ରାଇଭ୍ ରୁ ବି ନେଇ ପାରିବ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବାହାରେ ରହିବା ପାଇଁ ପଡିବ ତଥା ସେହି ସମୟ ରେ ତୁମେ ହିଁ ତାଙ୍କର ସାଥି ରହି ଥିବ ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଇମ୍ପ୍ରସ୍ ହେବେ  ଏବଂ ତୁମକୁ ଛାଡି ସେ କୁଆଡେ ବି ଜାଇ ପାରିବ ନାହିଁ hgjkyhils

ସେମିତି ବେଳେ ସେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ କଥା ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ରାଜି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ଯିବେ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ଜାଇ ଥିବ ଏହି ବିଷୟରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ମ ଭାବେ ତେବେ ଆପଣ ମାେ ଏମିତି ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମକୁ ଫୋଲ୍ଲ କରନ୍ତୁ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *