ମାତ୍ର ୩ ଘଣ୍ଟାରେ ସେ ମହିଳା ଆପଣଙ୍କର ହୋଇଯିବ

bhgfthghkh

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ କଣ ଆପଣ କେହି ଝିଅ କୁ ଆପଣ ଙ୍କ ର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କଣ ଆପଣ କାହାକୁ ନିଜର ଇସାରା ରେ ନଚେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅର୍ଥାତ କାହାକୁ ଆପଣ ଙ୍କ ର କଥା ରେ କାହକୁ ସବୁ କାମ କରାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧଗଣ ଆପଣ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହା ପାଇଁ କାହାକୁ ପଇସା ଦବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କି କାହାକୁ କିଛିୱ କହିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏହା ପାଇଁ କେବଳ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ର ନିଜର ହିଁ ସହାୟତା ଦରକାର ଆଜ୍ଞା ହଁ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ହେଉଛି ବସିକରଣ ଦ୍ୱାରା ହିଁ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିବ ଆଉ ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ କାହା ପାଖ କୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜେ ଆପଣ ଙ୍କ ର ଘରେ ବସି ହିଁ କରି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମନେ ରଖନ୍ତୁegsrthyth

ଏହା ବହୁତ ଶକ୍ତି ଶାଳୀ ଅଟେ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ସହଜ ରେ କାହାକୁ ଆପଣ କଥା ରେ ସବୁ କିଛି କରେଇ ପାରିବେ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯିବ ଏପରିକି ସେ ତାର ଘର ଲୋକ ଙ୍କ ର କଥା ବି ସେ ଶୁଣିବେ ନାହିଁ । ଆପଣ ଭୁଲ ରେ ବି କେବେ ବିବାହିତା ନାରୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ କରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଖ କୁ ପଳେଇ ଆସିବେ ପ୍ରାଚୀନ କାଳ ରେ ଲୋକ ମାନେ ଏହା କୁ ପ୍ରୟୋଗ କରି ବହୁତ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ନିଜର ବସ କରି ରଖୁଥିଲେ ।egrthtyjyut

ତେଣୁ ଏ ନେଇ ଆପଣ ଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଏହା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହେଉଥିବା ସାମଗ୍ରୀ କୁ ସଗ୍ରହ କରନ୍ତୁ । ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ସବୁ ସାମଗ୍ରୀ ଆପଣ ଙ୍କ ର ଘରେ ମିଳି ଯିବ । ଏହା ପାଇଁ ଆପଣ ଙ୍କୁ କଳା ଜୀରା , ସିନ୍ଦୁର , ଗୁଆ , ଧଳା କାଗଜ ଏବଂ ଏକ କଲମ ନବା କୁ ପଡିବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ କଳା ଜୀରା କୁ ସାଧା କାଗଜ ଉପରେ ଏକ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ ବନାନ୍ତୁ ସେହି ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ ର ଚାରୀ ଘରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାନ୍ତୁ ଏବଁ ଆଉ ଏକ କାଗଜ ରେ ଆପଙ୍କର ନାମ ଏବଁ ଆପଣ ବସିକରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକ ଙ୍କ ନାମ ଲେଖନ୍ତୁ ାଉ ତାପରେ ଆପଣhnghkhjkl

ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ ଓଁ ଅଘୋରାୟ ତଂ ଆମୁକଂ ବଶଂ ବଶଂ ସ୍ୱାହା ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ ଆମୁକଂ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆପଣ ବସି କଣ କରୁଥିବା ଲୋକ ର ନାମ ଜପ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆପଣ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭୋର ଟା ସମୟ ରେ କରନ୍ତୁ । େହା କରି ସାରିବା ପରେ ସେ ଗୁଆ ଟି କୁ ତାଙ୍କର ଘରେ ବା ଘର ର ଛାତ ଉପରେ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ ଆପମ ଦେଖିବେ ମାତ୍ର 3 ଘଣ୍ଟା ପରେ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ର ବସିଭୁତ ହୋଇଯିବ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *