ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ହେବ ଯଦି ଗୋଟିଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଖାଇ ଦିଏ ପତି ଙ୍କ ବିୟଗ୍ରା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ଚମକିବା ଭଳି ଘଟଣା ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣନ୍ତୁ ।

hgfyjyloku

ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କଣ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯଦି ଗୋଟିଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଖାଇ ଦିଏ ପତି ଙ୍କ ବିୟଗ୍ରା ବା ପତି ଙ୍କ ସେକ୍ସ ପାୱାର ବଢେଇବାର ବଟିକା ତେବେ କଣ । ଆପଣ ମାନେ କହି ପାରିବେ କି , ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ସହିତ ଏହି ଦିନ ରେ ହୋଇ ଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ  ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ତେବେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କି ଯେତେ ବେଳେ ଗୋଟିଏ ମହିଳା ଙ୍କୁ ଟେଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ବିୟଗ୍ରା କୁ ଦିଆ ଜାଇ ଥିଲା ତେବେ ତାହାର କିଛି ବି ଅସର ହୋଇ ନ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା ଆଜ୍ଞ୍ୟା ଏଠାରେ କଥା କଣ କି ।gtrjhudtguykiuy

ମହିଳା ମାନଙ୍କ ତାରୋଟି ଚରଣ ରହି ଥାଏ ପ୍ରଥମେ କୋମଚ୍ଛା ବା ଆଶା , ଦୁଇ ରେ ଲୁବ୍ରୀକେସନ୍ , ତିନି ନମ୍ବର ରେ ପ୍ରେବଶ ଏବଂ ସେଷ ରେ କ୍ଲାଇ ମେକ୍ସ ବା ଚରମ ସୀମା  ଯଦି ଏହି ଚାରୋଟି ତରଣ ରେ ସେମାନଙ୍କ ର କିଛି ବି ଗଡ ବଡୀ ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ କିଛି ବି କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଆସିବ ନାହିଁ  ସେହି ପରି ବେଳେ ଯଦି ଆମେ ଗୋଟିଏ ପୁରୁଷ ର କଥା କହିବା ତେବେ ଏଠାରେ ଏମାନଙ୍କ କୋମଚ୍ଛା ପରେ ପ୍ରବେଶ ରେ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବେ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବା ପାଇଁ ପଡି ଥାଏ ।dfgsdfhgju

ତେବେ ସେମିତି ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ ବିୟଗ୍ରା ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଥାଏ ,ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ କି ଏପରି ବେଳେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଏମିତି କିଛି ବି ହୋଇ ନ ଥାଏ । ତେବେ ସେମିତି ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସବୁ କିଛି ବି କାର୍ଯ୍ୟ କରି ନ ଥାଏ  ଯଦି ଉଦାହରଣ ରେ ଦେଖିବା  ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ 25 ପ୍ରତିଶତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ ଥିବା ବେଳେ ହେଲେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଏହା 90 ପ୍ରତିଶତ କାର୍ଯ୍ୟ କାରୀ ହୋଇ ଥାଏ । ବୋଲି ଆପଣ ମାନେ କହି ପାରିବେ ,zdfghfju

ହଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି କଥା କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଅହି ଔଷଧ କେବଳ ଭୁକିଲା ପେଟରେ ହିଁ ବହୁତ ଭଳ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଥାଏ , ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଯଦି ପତି ପତ୍ନୀ ଏବଂ ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପୁରୁଷ ହେଲେ ହିଁ ଏହାର ସେବନ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ମାନେ ମହିଳା ହୋଇ ଥିଲେ ଏହାର ସେବନ କରିବା ମୋଟେ ବି ଆବଶ୍ୟକତା ରହେ ନାହିଁ .ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *