ଏହି ବୟସରେ ଝିଅମାନେ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଥାନ୍ତି

dgjuyulkuol

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ସମାଜ ରେ ବିବାହ କୁ ଲୋକ ମାନେ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ ଭାବେ ପରିଚତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ କଥା ମଧ୍ୟ ଯେଉଁ ଠାରେ ଦୁଇଟି ଆତ୍ମାର ମିଳନ ହୋଇ ଥାଏ ହେଲେ ଆଜିର ଯୁବ ପୀଢି ମାନେ ଏହି କଥା ର ମୂଲ୍ୟ ରଖୁ ନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ବିବାହ ଆଗରୁ ଏମିତି କିଛି କାମ କରୁଛନ୍ତି ଜାହା ସମାଜ ପାଇଁ କଳଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ଏବଂ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଏମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ହିଁ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଜାହା ଏହି ସମାଜ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟେ କାରଣ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ବିବାହ ପରେ ହିଁ ରଖା ଯାଏ ଏମିତି କରିଲେ ଏହାକୁ ଶୁଭ ବୋଲି ମନା ଯାଏ ।hbfjtukutuj

କାରଣ ସେମାନେ ସେହି ସମୟରେ ସୁଖ ରେ ସୁଖୀ ଏବଂ ଯିଏ ଜାହାର ଦୁଖଃ ରେ ଦୁଃଖୀ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ବିବାହ ପରେ ଦମ୍ପତୀ ଙ୍କ ମନ ରେ ଏକ ପ୍ରକାରର ଉହ୍ଲାସ ସୃଷ୍ଟି କରି ଥାଏ ବିବାହ କୁ ନେଇ ସମସ୍ତ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ମାନେ ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖି ଥାନ୍ତି କୁହା ଯାଏ ବିବାହ ଜନ୍ମ ଜନ୍ମ ର ବନ୍ଧନ ଜାହା ସ୍ୱର୍ଗ ରେ ସ୍ଥିତ ହୋଇ ଥାଏ ଏକ ଭଲ ସଂମ୍ପର୍କ ବଜେଇ ରଖିବା ପାଇଁ ହେଲେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ନୈତିକାତା ବଜେଇ ରଖିବା ପାଇଁ ପଡେ ପ୍ରଥମେ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇ ପାରିଲେ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ୍ ହେବ ବିବାହ ପରେ ନାରୀ ମାନେ ଲାଜ କରନ୍ତି ଶାରିରୀକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଏବଂ ସେହିଥି ପାଇଁfdhfgykghl

ସେମାନେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ଭାଜନ କରିବାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରି ନ ଥାନ୍ତି , ସେମିକି ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲେ ବିବାହ 18 ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ହିଁ ହୋଇ ଜାଇ ଥାଏ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ମହିଳା ମାନେ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଲାଜ କରନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ ନିଜର ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବା ପରେ ନିଜ ପିଲା ଅଧିକ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି , ଏବଂ ସେମାନେ ସେତେ ବେଳେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜିବନ କୁ ଅସଲ ରେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଏବଂ ଖାସ୍ କରି ଏହି ସମୟ ରେ ଏମାନେ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିବା ପାଇଁhbfjugkil

ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକଟ କରି ଥାନ୍ତି ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ଜିନିଷ ଅଟେ ଜାହା ଆମ ମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜିବନ କୁ ସୁଖ ମୟ କରି ଥାଏ ଏବଂ ଏହାକୁ ଆମେ ମାନେ ସଠିକ୍ ସମୟ ଏବଂ ସଠିକ୍ ବୟସ ରେ କରି ପାରିବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଅଧିକ ପରିମାଣ ରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *