ରାତିରେ ଏକୁଟିଆରେ ଝିଅ ମାନେ କବାଟ ଦେଇ କରନ୍ତି ଏହି କାମ ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେବେ

gtdgjfgjkd

ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯୁଗ ଯେଉଁ ପରି ଆଗେଇବାରେ ଲାଗିଛି ତେବେ ଏହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଝିଅ ଆଉ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କୈଣସି ବି ଫରକ୍ ରହିବା କଥା ନୁହେଁ । ଏହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆଜିର ସମାଜ ର ଝିଅ ଏବଂ ପୁଅ ମାନେ ଅନେକ ଏମିତି ସବୁ କାମ କରି ଥାନ୍ତି ,ଜାହାକୁ ସେମାନେ କେବଳ ଘରେ ରହିବା ସମୟ ରେ ହିଁ କରି ଥାନ୍ତି  ଏକୁଟିଆ ରେ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ସେହିଥି ପାଇଁ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଅନ୍ୟ ଙ୍କୁ ଜଣା ପଡି ପାରେ ନାହିଁ ହେଲେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ସବୁ ବିଷୟ ରେ ଖୋଲି କରି କହିବୁ କି ଝିଅ ମାନେ ଘରେ ଏକା ରହିବା ବେଳେ ଘରେFGJFGK

କଣ କରିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ,ତେବେ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ଏକୁଟିଆ ରହିବା ସମୟ ରେ କୈଣସି ପୁଅ ବିଷୟ ରେ ଭାବି ଥାନ୍ତି । ଯଦି ଆମେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ କଥା କହିବା ତେବେ ସେମାନେ ସବୁ ବେଳେ ନିଜର ଗୋଟିଏ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ରହୁ ବୋଲି ନିଜ ମନ ରେ ଭାବନ୍ତି । ଏବଂ ଏକୁଟିଆ ସମୟ ରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବା ପାଇଁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଦୁଇ ରେ ସେମାନେ ନିଜର ସୁନ୍ଦରତା କୁ ଅଧିକ ସମୟ ବସୀ ଆଇନା ସାମ୍ନା ରେ ଦେଖନ୍ତୁ ବହୁତ ଏମିତି ଝିଅ ମାନେ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଯେତେ ବେଳେ ବି ସମୟ ପାଇ ଥାନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜକୁ ଆଇନା ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତିsdfgdfyjQS

ଏବଂ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା କୁ ସେମାନେ ନିଜେ ପ୍ରଶଂସା କରି ଥାନ୍ତି , ତିନି ରେ ସେମାନେ ନିଜର ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଭାବନ୍ତି ଏବଂ ପୁଅ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି । ବହୁତ ସମୟ ରେ ପରିବାର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଥିବା ସମୟ ରେ ଝିଅ ମାନେ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ପୋଷାକ ଙ୍କୁ ପିନ୍ଧି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ,ଏମିତି ମଧ୍ୟ ରେ ସେମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନର ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଭାବି ଥାନ୍ତି  ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିନ୍ଧା ଶୈଳି କୁ ନୋଟ୍ କରି ସେମାନେ ବି ସେହି ପରି ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି  ସେହି ବହୁତ ଝିଅ ମାନେ ରହି ଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ଏକା ରହିବା ସମୟ ରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍DGFYJAD

ରେ ବସି ସୋପିଂ ଆଦି କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପସନ୍ଦ କରି ଥାନ୍ତି , ସେହି ପରି ବେଳେ ବନ୍ଧୁଗଣ କିଛି ଝିଅ ମାନେ ରହି ଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଘରେ ରହିବା ସମୟ ରେ ସେମାନେ ନିଜର ସୋପିଂ ପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କରିବାରେ ଲାଗନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ଏହା ସହିତ ଟଙ୍କା ପଇସା ର ହିସାବ ବି ରଖିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *