ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କ ବିବାହ ବିବାହ କାରଣ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

dfrshfkhjldfsf

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଓଲିଉଡ ଜଗତ ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଏବଂ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କୁ କିଏ ଅବା ନ ଜାଣେ ସେ ସାରା ଓଡିଶା ରେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣି ଚକିତ ହେବେ କି ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଓଲିଉଡ ଜଗତ ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କ ର ଏବେ ବିବାହ ସରିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଚି କି ସେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ଫୋଲଅର୍ସ ମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଏହି ବିବାହ ବିଷୟ ରେ କହି ନାହାନ୍ତି । ବିଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସେ ତାଙ୍କର ଓଡିଆ ଜଗତ ର ଚଳଚିତ୍ର ରେ ପାର୍ଟନ ର ଭାବେ କାମ କରୁ ଥିବା ସବ୍ୟ ସାଚ୍ଚି ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ସହ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆsdgdfgjgh,k

ରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି ତାଙ୍କର କିଛି ଫୋଟ ମାନେ ବିବାହ ର କିଛି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ତେବେ ଏ ନେଇ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଓଲିଉଡ ଜଗତ ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କ ର ଫ୍ୟାନ ଫୋଲଅର୍ସ ମାନେ ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି କି ଏମିତି ଏହି ମହାମାରୀ ସମୟ ରେ ହଠାତ୍ କାହାକୁ କିଛି ନ ଜଣେଇ ଏମିତି ବିବାହ କରିବା ପଛର ରହସ୍ୟ କଣ ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିବା ବିବାହ ର ଫୋଟ ତାହାtrhtyjkyr

ସତ୍ୟ ଅଟେ ଅବା ମିଥ୍ୟା ଅଟେ ଏ ନେଇ ଏବେ କିଛି ସଠିକ ଭାବରେ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଓଲିଉଡ ଜଗତ ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ 1990 ମସିହା ଜୁନ ମାସ 30 ତାରିଖ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏହା ସହିତ ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଉପରେ ନଜର ପକାଇବେ ତେବେ ସେ କଳିଙ୍ଗ ଇନସ୍ଟିଟିଉଟ ଅଫ ଟେକନୋଲଜି ରେ ସେ ଅଧ୍ୟୟନ କରି ସେ ତାଙ୍କର କଲେଜ ସମୟ କୁ ଅତିବାହିତdgvdfhnfmjjh

କରିଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କର ସ୍କୁଲ ର ସମୟ ଡୋମେନ ନେମ ଅଫ ମଲ୍ଟିପୁଲ ଅଫ ସ୍କୁଲ ରୁ ସେ ତାଙ୍କର ସ୍କୁଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଚକିତ ହେବେ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଓଲିଉଡ ଜଗତ ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁ ଙ୍କ ର ବୟସ ଏବେ 30 ବର୍ଷ । ସେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରି ନାହାନ୍ତି ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *