ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମିତି ମହିଳା ଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା କଥା ନୁହେଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିର ସମୟ ରେ କୈଣସି ଲୋକ ର ମୁଣ୍ଡ ରେ କାମ ବା-ସ-ନା ର ମୁଡ୍ ହୋଇଯାଏ । ତେବେ ସେମାନେ ଏହା ବି ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ସେମାନଙ୍କର କଣ ହୋଇ ଥାଏ ବୋଲି । ହେଲେ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମିତି କୁହାଯାଏ କି ମନୁଶ୍ୟ କୁ କାମ ବାସନା କରିିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଗୁଡିଏ କଥା ର ଧ୍ୟନ ଦେବା କଥା । ଏବଂ ଭାବି ଚିନ୍ତି ହିଁ ସଂ-ଭୋ-ଗ କରିବା କଥା ।

ସେମିତି ରେ ଭାରତୀୟ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଏହି କଥା ବି କୁହା ଜାଇଛି କି କେଉଁ କେଉଁ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା କଥା ନୁହେଁ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ବିଧବା ମହିଳା । ଭାରତୀୟ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେବେ ବି ବିଧବା ମହିଳା ଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସଂମ୍ପର୍କ କେବେ ବି ବନେଇବା କଥା ନୁହେଁ ।

love t

ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସଂ-ଭୋ-ଗ କରିିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ସେମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏହା ପାପ ଏବଂ ପରେ ପସ୍ତେଇବା ଭଳି କାମ ହୋଇ ଥାଏ । ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ, ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ଏହି କଥା କୁ ବି ସବୁ ସମୟ ରେ କୁହା ଜାଇଛି କି କେବେ ବି ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସହିତ ସେହି ପରି କାମ ମାନେ ସଂ-ଭୋ-ଗ କାମ କରିବା କଥା ନୁହେଁ । ହିନ୍ଧୁଶାସ୍ତ୍ର ରେ କୈଣସି ମିତ୍ର ସହିତ ବିଶ୍ୱାସ ଘାତ ମୋଟେ ବି ସଠିଖ୍ ନୁହେଁ ।

ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ବୃଦ୍ଧ ଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ସଂ-ଭୋ-ଗ କ୍ରିଆ କରୁ ଥାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନର୍କ ରେ ବି ସ୍ଥାନ ମିଳେ ନାହିଁ । କିନ୍ନର ଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ବ ଭାରତୀୟ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ କୁହାଜାଇଛି ଯେଉଁ ମାନେ ସ୍ତ୍ରୀ ରୁ ଅଧେ ଏବଂ ପୁରୁଷ ରୁ ଅଧେ ହୋଇଥାନ୍ତି ମାନେ କିନ୍ନର ମାନଙ୍କ ସହିତ କେବେ ବି ସଂ-ଭୋ-ଗ କରିବା କଥା ନୁହେଁ ।

loveh

ରାସ୍ତା ରେ ମହିଳାଙ୍କ ଏଠାରେ ଏମିତି ବି କୁହାଯାଏ କି ରାସ୍ତା ରେ କେବେ ବି କୈଣସି ମହିଳା ଙ୍କ ସହିତ ସଂ-ଭୋ-ଗ କ୍ରିଆ କରିବା କଥା ନୁହେଁ ଏମିତି ରେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ଆମ ମାନଙ୍କୁ ଶାସ୍ତ୍ର ରେ ବହୁତ କିଛି କଥା ସୁଖିବା ପାଇଁ ଜାଣିବା ପାଇଁ ମଳି ଥାଏ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *