ମହିଳା ଙ୍କ ସ୍ତନ ଖୋଲି ଥାଏ ସେମାନଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ବହୁତ କିଛି ରାଜ୍ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ କିଛି ସଂଙ୍କେତ ବିଷୟ ରେ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗାତ ଜଣାଉଛୁ , ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁ ସମୟରେ ଆମେ ମାନେ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ବହୁତ କିଛି ଯତ୍ନ ନେଇ ଥାନ୍ତି ତେବେ କୈଣସି ବି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆମର ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ହେଲେ ଆମେ ମାନେ ଜାଇ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ପାଖରେ ପରାମର୍ଶ ଆଦି ନେଇ ଥାନ୍ତି , ହେଲେ ଏହାତ ଥିଲା ଆମର ଶରୀର ର ଆଭ୍ୟନ୍ତରଣୀୟ ଭାଗ ଜାହା ର ଚିନ୍ତା ଆମେ ମାନେ କରି ଥାନ୍ତି । ଯଦି କେବେ କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଶରୀର ର କୈଣସି ଅସୁବିଧା ବା ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ରହି ଥାଏ ତେବେ ଆମେ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚାଲି ଚଳନ ଏବଂ ଶରୀର ର ବିଭିନ୍ନ ଅଙ୍ଗ ର ଅକ୍ଷ୍ୟଣ ରୁ ହିଁ ଜଣି ପାରି ଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଗଲେ କଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣନ୍ତି କି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ସ୍ତନ ର ଆକାର କୁ ଦେଖି କରି ବି ଆପଣ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂମ୍ପର୍କ ଅନୁମାନ କରି ପାରିବେ ଏବଂ ସେହି ଅନୁମାନ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ସତ୍ୟ ହୋଇ ଥାଏ ବୋଲି ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ଙ୍କର ସେହି ପରି କିଛି ସନ୍ତ ର ସଂଙ୍କେତ ବା ଆକାର ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଦେଖନ୍ତୁ ତେବେ ଜାଣି ପାରିବେ କି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କଣ ସବୁ ଅଭାବ ରହିଛି ବୋଲି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

, ପ୍ରଥମେ ଦୁଇଟି ସନ୍ତ ର ଆକୃତି ର କମ୍ ବେଶୀ ରହିବା ବହୁତ ସମୟ ରେ ଆମେ ମାନେ ମହିଳା ଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଏହି ସବୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇ ଥାନ୍ତି । ଏମିତି ହେବାର କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରେ କୈଣସି ବି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ,ହେଲେ ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଏତ୍ୟାଧିକ ବଡ ଆକୃତିର ସନ୍ତ ମହିଳା ଙ୍କ ପାଖରେ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ତାହା ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କୈଣସି ଏକ ରୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉ ଥିବାର ସଂଙ୍କେତ ଅଟେ ।

ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ଯଦି ଅତ୍ୟାଧିକ ମାତ୍ରା ରେ ଛୋଟ ସ୍ତନ ରହି ଥିବା ମହିଳା ଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ କେବେ ନିଜର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍ ରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଜାଣନ୍ତୁ , ଯଦି କୈଣସି ମହିଳା ମହିଳା ଙ୍କ ସ୍ତନ ଅଲ୍ପ ବୟସ ରୁ ହିଁ ଢିଲା ହେବାର ଆପଣ ମାନେ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ସୁଗାର ର ବିମାରୀ ରହିଛି ବୋଲି ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ । ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ସୁଗାର ର ଅଭାବ ଦେଖା ଦେଲେ ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ରେ ହାତ ମାରିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ ହୋଇ ଥାଏ ।

ଏବଂ କେବେ ବି ଆମେ ମାନେ ମହିଳା ଙ୍କ ନିପଲ ବା ସ୍ତନ ର ଅଗ୍ର ଭାବ ର ଆକାର ପରିବର୍ତନ ହେବାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଆନ୍ତୁ ତେବେ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ କିଛି ନା କିଛି ଗମ୍ଭୀର ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ବୋଲି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *