ଗୋଟିଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଏହି ଜିନିଷ କୁ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଦେଇ ପାରିବେ ହେଲେ ନିଜ ସ୍ୱମୀ ଙ୍କୁ ନୁହେଁ

jguhlkubi

ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ କିଛି GK ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ତାହାର ଉର୍ତ୍ତର ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ଏମିତି ରେ ଆଜିର ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କୈଣସି ଟିଭି ସୋ ବା କୈଣସି ବଡ ବଡ ଜବ୍ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ରେ ଏମିତି କିଛି ସାଧାରଣ ପ୍ରଶ୍ନ ଗୁଡିକ କୁ ପଚାରୁ ଥିବା ବେଳେ ଆମ ପାଖରେ ସେହି ସବୁ ର ସିଠ୍କ୍ ଉତ୍ତର ମାନ ରହି ନ ଥାଏ । ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆମେ ଆଜି୍ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସେମିତି୍ ହିଁ ପ୍ରଶନ୍ନ ସହିତ ଉତ୍ତର ନେଇ କରି ଆସିଛୁ । ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ କୈଣସି ସ୍ଥିତି ରେ ପରିକ୍ଷା ରେ ଉତିର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ପାରିବେ ।xfhgzftj

ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମହାଭାରତ ସମନ୍ଧିୟ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ଏହାର ଉତ୍ତର ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ କରି ଆସିଛୁ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ମୋଟେ ବି ଡେରୀ ନ କରି ଜାଣି ନେବା । 1: ମୁଁ କୁଆଡେ ଦୈଡି ଜାଇ ପାରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଲୋକ ମାନେ ମତେ ବାନ୍ଧି ରଖନ୍ତି କହିଲ ଦେଖି ମୁଁଁ କି୍ଏ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ହାତର ଘଣ୍ଟାା । 2: ଆଛା କହିଲ ଦେଖି ଗୋଟିଏ ଗୋଡ ରେ ଛିଡା ତିନୋଟି ଆଖି ରେ ତାହାର ଜାହାର କଥା ଆମେ ସମସ୍ତେ ମାନି ଥାନ୍ତି ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଟ୍ରାଫିକ୍ ସିଗ୍ନାଲ୍ । 3 : ଏମିତି କେଉଁ ଶବ୍ଦ ଅଟେ ଜାହା କୁ ଆମେ ଦେଖି ପାରୁ ହେଲେ ପଢି ପାରୁ ନାହିଁ ? dsgfsdfjfg

ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ନାହିଁ ଏହି ଶବ୍ଦ ଦେଖି ପାରିବା ହେଲେ ପଢି ପାରିବା ନାହିଁ  4 ; ସେ କିଏ ଅଟେ ଯେବେ ଡିଆଁ ମାନେ ସେ ଚାଲି ଥାଏ ଯେତେ ବେଳେ ସେ ଛିଡା ହୁଏ ସେତେ ବେଳେ ସେ ବସି ଥାଏ ? ଏହାର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଲା କଙ୍ଗାରୁ । ଯେତେ ବେଳେ ସେ ଡିଆଁ ମାରେ ସେତେ ବେଳେ ସେ ଚାଲେ ଏବଂ ଛିଡା ହେଲେ ବସେ । 5 : ଗୋଟିଏ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଏହି ଜିନିଷ କୁ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଦେଇ ପାରିବେ ହେଲେ ନିଜ ସ୍ୱମୀ ଙ୍କୁ ନୁହେଁ ?sagfdrhj

ଏହାର ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ହେଲା ରାକ୍ଷୀ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପରି ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣେଇବା ସହିତ ଆମ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଆମକୁ ଉପରେ ଫୋଲ୍ଲ କରି ପାରିବେ ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *