4ଟି କହି କଥା ଭାଉଜ କୁ ପଟାନ୍ତୁ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ କେମିତି ସେକ୍ସ ପାଇଁ ପଟେଇବେ

ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଚାରୋଟି ଲାଇନ୍ ବିଷୟ ରେ ଜଣେଇବା କୁ ଚାହିଁବୁ ଜାହା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସେ ,ଏବଂ ସେହି ପରି ବେଳେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ଏହାର ସଠିକ୍ ଭାବେ ଉପୋଯୋଗ କରିବେ  ତେବେ ଭାଉଜ କୁ ଆପଣ ମାନେ ପଟେଇ ପାରିବେ । ସେମିତି ରେ ଆପଣ ଯଦି ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବେ ପଢନ୍ତୁ  ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ମାନେ ଯେଉଁ ଭାଉଜ କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କର ଆଖି ଏବଂ ଆଉ କୈଣସି ବି ଅଙ୍ଗ ର ତାରିଫ୍ କରି ପାରିବେ  ଏମିତି କଥା ସୁଣିବା ପାଇଁ ଭାଉଜ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।trtythb

ଆପଣ ମାନ ଯେତେ ବେଳେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଛ ତେବେ ତାଙ୍କୁ କୁହ କି ବାହାଘର ର ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ବି ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛ  ଏବଂ ତୁମେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର କି ତୁମକୁ ବାହା ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି । ତୁମ ପାଖରେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ କୁ ଛିଡା କରିଲେ ତୁମେ ତା ଠାରୁ ବି ସୁନ୍ଦର ଲାଗିବ ଏମିତି ଲାଇନ୍ ସୁଣିବା ପରେ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ଉପରେ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ ହେବେ । ଭାଉଜ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ଚାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହିତ କିଏ ମିଶୁ ତାରିଫ୍ କରୁ ମଜାକ୍ କରୁ  ଏମିତି ଅନ୍ୟ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ କମ୍ପୟାର କରି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁ ସେହିଥି ପାଇଂ ସେମାନେ ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା ପୋଶାକ ରେ ବାହାରି ପଡନ୍ତି, କଥା କହିବା ବେଳେytjjg

ମୁହଁ ରେ ଆସୁ ଥିବା ସ୍ମାଇଲ୍ ର ତାରିଫ୍ କରନ୍ତୁ, ତା ସହିତ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ତାଙ୍କର ଚାଲି ତାଙ୍କ ଦେହ ର ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଓଠ କୁ ତାରିଫ୍ କରନ୍ତୁ । ଏମିତି ରେ ତାଙ୍କର ଆପଣ ଙ୍କ ଉପରେ ଇମ୍ପ୍ରେସନ ବଢିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ପଟାନ୍ତୁ ,ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସବୁ ଖେଳ ସାରି ଦିଅନ୍ତୁ, ସେମିତି ରେ ଆପଣ ମାନେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଏହି ପେୟେଣ୍ଟ ର ବି ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ , ମିତି କହିବ କି ତୁମେ ଏମିତି ନଜର ରେ ଦେଖନି ପ୍ରେମ ହୋଇ ଯିବ ।rsytdh

ଏମିତି କହିବା ବି ବହୁତ ତାଙ୍କୁ ମନେ ପକେଇବ ,କାରଣ ତୁମେ ଯେତେ ବେଳେ କୈଣସି କଥା କୁ ନ କରିିବା ପାଇଁ ନସ୍ପତି ନେଇ ଥିବ ହେଲେ ତାହା ସବୁ ବେଳେ ମନେ ପଡିବ ଏବଂ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରେଇବ ,ଏହି କଥା ସୁଣିବା ପରେ ସେ ମଜାକ୍ ରେ ଭାବିବ ଏବଂ ପଛରେ ଭାବିବ କି ସତ ରେ ପ୍ରେମ ହୋଇ ଯିବ ନାହିଁ ତ । ଏବଂ ସେଷ ଲାଇନ୍ ଟି ହେଲା ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ତୁମ ସାଥିରେ ଅଛି ଏବଂ ରହିବି, ଏହି ଲାଇନ୍ ଟି ବହୁତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱର ଅଟେ ,ଏହି ଲାଇନ୍ ସୁଣିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଛୋଟ ହେଲେ ଏଥିରେ ବହୁତ ପାୱାର ରହିଛି ,ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *