ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ 10 ରୁ 12 ଥର ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲେ ସ୍ୱାମୀ ଯାହା କରିଲା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

Relationships

ବନ୍ଧୁଗଣ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ 10 ରୁ 12 ଥର ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ୱାମୀ ଜାହାକି କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ପରେ ଜାହା ଘଟଣା ହେଲା ତାହା ବୋଧେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଏବଂ ଦୁନିଆଁ ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ବି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଜାହା ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ, ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେଷ ଯାଏ ପଢନ୍ତୁ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦିନ ରେ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଛି ଯେଉଁ ଠାରେ ସଞୁ ନାମକ ଏହି ଯୁବକ ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣି ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରତ୍ୟୋକ ଦିନ ବହୁତ ସମୟ ରେ ସମନ୍ଧ କରୁ ଥିବା ବେଳେ ସଞୁ ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ସମୟରେ ଦିନ ରେ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରୁ ଥିଲେ ହେଲେ ସଞୁ ଏହି ଠାରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁ ଥିଲେ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ।

love

ଏମିତି ରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ 10 ରୁ 12 ଥର ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନା କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରାଉ ଥିଲେ ହେଲେ ଏଠାରେ ସଞୁ କେବେ ବି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏମିତି ବେଳେ କେତେ ବେଳେ ବି ଖୁସୀ କରି ପାରୁ ନ ଥିବା ବେଳେ ଏମିତି ବେଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ମନା କରି ଥିଲେ ।

ହେଲେ ପତ୍ନୀ ଏଠାରେ ପସନ୍ଦ କରି ନ ଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ନିଜର ସାଇ ପଡିଶା ରେ ରହୁ ଥିବା କିଛି ଯୁବକ ଙ୍କୁ ଡାକି ଥିଲେ ଏମିତି ଦେଖି ସ୍ୱାମୀ ରାଗି ଜାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଣ୍ଡ କୁ ରଡ୍ ରେ ମାରି ଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ଏଠାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ଜାଇ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *