ବିବାହିତା ମହିଳା ଓ ଭାଉଜମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପୂର୍ବରୁ ୧ ନିୟମ

ttutyxfvgfh

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ କେହିି ବିବାହିତା ମହିିଳା କେହି ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ବା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ପଟାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ତ ଆପଣ ଙ୍କୁ ସଫଳତା ର ଗୋଟିଏ ନିୟମ ମାନିବାକୁ ପଡିବ । ଏ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଯଦି କାହା ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବେ କିମ୍ବା କେହି ବିବାହିତା ମହିଳା ବା ପୁରୁଷ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବେ ତ ଆପଣ ଙ୍କ ର କିଛି ବି ଅସୁବିଧା ହେବନି ତେଣଉ କେହି ବିବାହିତ ମଣିଷ ର ସ୍ପର୍କ ରେ ଆସିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏହି ନିୟମ ପ୍ରଥମ ରେ ମାନିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ଙ୍କ ର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ବହୁତ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୟ ପୁର୍ଣ୍ଣ କଥା ପ୍ରଥମ କଥା ହେଉଛି ଆପଣdsghfjghjkhjkhj

ଙ୍କୁ ଜାଣିବାକୁ ପଡିବ ଆପଣ ଙ୍କ ର ସମ୍ପର୍କ ଜଣେ ଅବିବାହିତା ଝିଅ ସହ ଜଣେ ଅବିବାହିତା ପୁଅ ର ସମ୍ପର୍କ ପରୀ ସମାନ ନୁହେଁ ଏ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଏକା ରହିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ସହ କିମ୍ବା ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ସହିତ ସାମ୍ନା ବାଲା ମଣିଷ ଯଦି ଆଗରୁ ବିବାହ କରିଛି ତ ପଣ ଙ୍କୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ ତାର ଆଉ ଗୋଟେ ସଂସାର ଅଛି ତା ଜୀବନ ରେ ଆପଣ ଙ୍କ ପୂର୍ବ ରୁ କେହି ଆସି ସାରିଛିdsfgfjhgkhjk

ସେ ଆପଣ ହ୍କ ସହିତ ରିଲେସନସିପ ରେ ଥାଇ ବି ଆଉ ଗୋଟେ ରିଲେସନସିପ ରେ ଅଛି ମାନେ ତାର ଆଉ ଗୋଟେ ଅଲଗା ଦୁନିଆ ଅଛି ତା ଜୀବନ ରେ ଯଦି ଆଗରୁ ସବୁ ଠିକ ଥିଲା ତ ଆପଣ ଙ୍କ ର ରିଲେସନସିପ ରେ ସେ ଆସିବାକୁ ଚାହିଁ ନଥାନ୍ତା ଆପଣ ଙ୍କ ପାଖ କୁ ଆସିବାରେ ତାର ନିଶ୍ଚିତ ଗୋଟେ କାରଣ ଅଛି କାରଣ ତା ଜୀବନ ରେ କେଉଁଠି ନା କାହିଁକି କିଛି ନା କିଛି ସମସ୍ୟା ରହି ଥିଲା ଯେଉଁ କାରଣ ରୁ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ଜୀବନ କୁ ଆସିବାକୁ ଚାହିଁଲା ତା ହିସାବ ରେ ଦେଖିଲେ ତା ଜୈବନ

ତା ପାର୍ଟନର ପୁରା କରି ପାରେନି ତା ପାର୍ଟନର ସେତିକି ଭଲ ପାଇବା ଦେଇ ପାରେନି ଶାରିରୀକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରେ ଖୁସି ଦେଇ ପାରେନି ସବୁବେଳେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହେ କିମ୍ବା ସମୟ ଦେଇ ପାରେନି ତ ସେ ଆପଣ ଙ୍କ ଜୀବନ କୁ ଆସିବାକୁ ଚାହିଁବ ତା ଜୀବନ ରେ ଯାହା କମି ଥିଲା ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଆପଣ ସେ ସବୁ କୁ ପୁରା କରି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେ ବିବାହିତା ମହିଳା ବା ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ର ରିଲେସନସିପ ରେ ଆସିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଜାଣିବା ନିହାତି ଦରକାର ଯେ ଆପଣ ଙ୍କ ଭିତ ରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ର ଜୀବନ କୁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ଆସି ପାରିବେନି ଯଦିssdgfjhhgj

ବି ଆସିବେ ବହୁତ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସି ପାରେ ଆପଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ସହିତ ମିଶି ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଲାଇଫ ଟାଇମ ରିଲେସନସିପ ପରୀ ଅନ୍ୟ ର ଅଭାବ ପୁରା କରି ପାରିବେନି ଆପଣ ଜାଣଏଓ ବିବାହିତା ମହିଳା ର ରିଲେସନସିପ ରେ ଆସିଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ର ଏସବୁ ଜରୁରତ ତା ପାଖ ରୁ ମିଳି ଯିବ କିନ୍ତୁ ବିବାହିତ ମଣିଷ ଆପଣ ଙ୍କୁ ସେ ଖୁସି ଦେଇ ପାରିବନି ।ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *